Rüyada ayak şişmesi görmek

Rüyada ayak şişmesi görmek çok kıskanacağı bir kişi olacağına, büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, gidilen yolda çok büyük başarılar kazanılacağına, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde para kazanılacağına, önemli sorumluluklar alacağına ve kendisini yaşam mücadelesine ortak edeceğine, dost ve akrabalardan alınan desteğin boşa gideceğine, zor zamanların böylece geride kalacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada ayak şişmesi gördüyseniz:

  • Size önem veren, yanınızda olmak isteyen, sizinle konuşmak veya sizi hissetmek için çaba gösteren kişiler olabilir.

Rüyada ayakları şiş görmek kişinin iş hayatında da sevdiklerinin desteğini alarak adımlar atacağına, huzurlu günlerin yakında olduğuna ve huzursuzlukların tatlıya bağlanacağına alamet eder.

Rüyada ayakları şişmiş görmek rüya sahibinin isteklerine, duygu ve düşüncelerine değer vermeyeceğine, aile hayatında çok daha güzel günler göreceğine ve çok mutlu olacağına inanılır.

Rüyada ayağı şiş görmek gülen yüzünün hiç solmayacağına, ömrünüz boyunca elinizi attığınız her işte çok başarılı ve çok mutlu olacağınıza, allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatınızda şansınızın açılacağına yorulur.

Rüyada ayağında şişlik görmek dünya yaşantısında çok rahat edeceğine, rakiplerine karşı da üstünlük kazanacağına delalet eder.

Rüyada birinin ayağının şiştiğini görmek yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına ve en hayırlı yolun seçileceğine, dini inancı için daha çok vakit ayıracağına yorulur.

Rüyada şiş ayak görmek büyük kazanç sağlanacağına, hayırlı işlere girileceğine, bir sebeple çok büyük bir üzüntü yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ayağını şişmiş görmek toplumu aydınlatacak kadar ehil kimse olup, bilgiyle donanacağına, kişinin tek başına kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada ayaklarını şişmiş görmek sevdiği bir kişinin, insanlara karşı kötü şeyler yapacağına, yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına işarettir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Emine

Rüyamda üniversitedeydim ders işliyorduk erkek arkadaşım (sevgilim) da bizimleydi sonra hoca herkesin üstünü değiştirip salona gelmesini istedi hocaya benim sağ ayağım önceden çıkmıştı şimdi de sol ayağım şiş ve yerinden çıkmış durumu izah edip salonda yerime oturdum erkek arkadaşım (sevgilim) benim yanıma gelip ilgilendi

Emine

Teşekkür ederim ☺️