Rüyada birinin yüksekten düştüğünü görmek

Rüyada birinin yüksekten düştüğünü görmek hiçbir durumda karamsarlık yaşamayacağına, edilen duaların kabul edileceğine, kötü niyetli kimselerle yasalar çerçevesinde hesaplaşacağına, bir sebeple çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına, işlerinin yoluna gireceğine, hanesinde bolluk ve bereket olacağına, ruhani önderlik yapacağına, kısmetlerinin artacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına işaret eder.

Rüyada birinin yüksekten düştüğünü gördüyseniz:

  • Başkaları tarafından size sıkıntı veriliyor, onlardan uzaklaşın veya sorunlarını taşımayın.

Rüyada bir kişinin yüksek bir yerden düştüğünü görmek kişinin şansının da açılmaya başlamasıyla beraber hayattan daha çok tat alacağına, bunun için uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu gelmesini bekleyeceğine, bu haberi aldıktan sonra sevdiği kişilerden biri ile işe başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin yüksek bi yerden düştüğünü görmek çok kötü günler geçireceğine, kendisini toparlamak için uzun bir süre boyunca tedavi göreceğine tabir olunur.

Rüyada yüksekten düşmemek yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, fakir fukaranın karnının doyurulacağına, gerçek olmayan ithamlarla başkalarına saldırıda bulunacağına işaret eder.

Rüyada birinin yüksekten düştüğünü görmek alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine, yaşadığı bir rahatsızlıktan allah’ın izni ile kısa zamanda kurtulacağına ve zor bir dönem geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine inanılır.

Rüyada başkasının yüksek bir yerden düştüğünü görmek borçların kısa sürede kapanacağına, rahat bir döneme girileceğine, rızkının kesilmeyeceğine, rahatının, lüksünün ve konforunun da baki olacağına inanılır.

Rüyada yüksekten düşüp ölmemek işlerin bir anda yoluna gireceğine, rahat bir işe girileceğine, sanatla igili olarak bazı çalışmalar yapılacağına delalettir.

Rüyada annenin yüksekten düştüğünü görmek dertlerin ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, iş dünyasında çok konuşulacak bir mevkiye sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada yüksekten düşeni tutmak bilinçli şekilde hareket etmeye gayret göstereceğine, kişinin nazar değmemesi için tahtalara vuracağına inanılır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
43 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ali sarıkaya

Yüksen bir duvarın üstünde kızımla beraber yürürken kızım baygınlık geçirerek düştü benim kızim düştüye diyerek yanına indim baygın halde yerde yatıyordü boynuda uzun ve esnek bir haldeydi

Ceylan

Rüyamda çok sevdiğim iki arkadaşımın yüksekten düştüğünü ama tam yere değecekken tekrar yukarı yükselip uçup gözden kayboldugunu gördüm

Anonim

Merhaba ruyamda sevdigim bir arkdasimla balkonlu bir cafeye gittik yerler kirıkti ben gitmedsn o onumden gitti ve dengesini kaybetti dusmedi ama cabaladi o arada ben bakamadim düşer diye herkes düştügunu soyledi orada ben aglamaya bagirmaya baslsdim bi baktim sevdigim bir arkadaşa sarılarak agliyorum

Sema

Rüyamda bir çocuğun yüksek duvardan düşuyor ben onu ellerime tuttum düşmesine izinvermedim anlamını öğrenebilirsiniz bilirmiyiz hayırlı günler size

Azra

Merhaba, rüyamda kalabalık dağ tepesi gibi bir yerde yakın arkadaşımla dikkatli yürürken arkadaşım kayıp düşüyor üzerinde yeşil bir mont var çok korkuyorum öldü sanıyorum sonra bir kadın geliyor yanına yaşadığını görüp rahatlıyorum.

Serdar yavuz

Merhabalar
Eşim rüyasında benim bir tepeden düştüğümü görmüş hatta adımı söyleyerek çığlıkla uyandı anlamı nedir acaba?

Tuba

Rüyamda oğlum balkondan düşüyor ancak ben onu kollarından tutuyorum düşmesin diye. Fakat çok zorlanıyorum tutmakta, yavaş yavaş kayıyor. O sırada uyandım. Düşüp düşmediğini görmedim. Ne demektir.

Azize

Merhabalar, rüyamı üç defa uyanıp gördüm rüyamda ilk rüyamda kuzenim küçük kızını çok çok yüksek bir binadan düştüğünü yaralanmadigini, sonra uyuduğum da diğer erkek kuzenimin düşüp bir şey olmadığını , uyanıp tekrar uyudum sonra bir diğer erkek kuzenimin düşüp haber alamadığımi, en son bu şekilde uyanıp yine uyuduğunda evli kız kuzenimin düşüp yaralandığıni gördüm yer o kadar yüksekti kurtulmak mucize bu rüyaları sabah namazına yetişemedim kilamadim diye Sabh nmzindn sonra gördüm

Ahmtsndsn

İyi günler rüymda eşimin AVM nın son katından aşağıya dengesini kaybederek düştüğünü gördüm sizce anlamı nedir

Kerime

Merhabalar ben iş güvenliği uzmanıyım rüyamda yüksek bir vinçten 3 işçinin düştüğünü gördüm birini koluna girerek hastaneye götürdüm doktor tedavi edip iyi olacağını söyledi adamlar bizim suçumu dediler ama ben çok perişan oldum

Kerime

Çok teşekkür Ederim

Ömer aras

Ben bir inşaata çalışıyorum benim usta başım yanıma geldi bana iş vermek için onunla beraber merdivene doğru yürüdük ayağını merdivene attı ama bir ayağı boşa gitti ve merdiven boşluğundan direk aşağıya düştü sadece sesini duydum ve bende en yakın yanımda çalışan arkadaşıma doğru koştum ve bağırıyorum sesim çıkmıyor sonra uyandım

İbrahim

Rüyama da karşımızda yüksek kayalık bir yer var burada bir kişinin düştüğünü görüyorum ve yanındakilere karşı kayalıklardan birisi düşüyor diye sesleniyorum. Aynı şekilde bir kişi daha düşüyor.

Tuba E

Merhaba rüyamda annem ve babam bizim binanın dışında pencere kenarından tutunuyorlar babamın elinde ekmek var bana pencereden ekmekleri veriyo ben çok korkuyorum yavaşça inin dikkat edin desemde ikisi de aynı anda 4 kattan aşağı yere düşüyo ve o korkuyla uyandım

Tuba E

Çok teşekkür ederim yüreğinize sağlık rüya da olsa etkisi fazla oluyor anne babayı görünce teşekkürler.

Seda

Rüyamda yanımdaki arkadaşımın düştüğünü gördüm 2 defa önce sendeledi tuttum ikincide biraz yüksekten düştü tutup kaldırdım ve yürüdük ne anlama gelir

aykut

Merhaba, rüyamda akrabalar ile bir dağ yamacında mangal benzeri bir işle uğraşırken amca oğlu yamaçtan (merdiven gibiydi yamaç) yuvarlanıp düştü, aşağıda ayağa kalktı, bir şeyi yoktu. Sonra orda başka iki kardeş akraba kavga ediyorlardı.

MEHTAP

Rüyamda yüksek bir yere tımanıyordum arkadaşım benden yüksekte tırmanıyordu sonrasında arkadaşım düştü. ben ise düşmemek için zorda olsa tutunmaya devam ettim. düşmedim.

Mustafa

Birlikte çalıştığım iş arkadaşım 5. Kattan düşüyor ve yaralanıyor. Sonra ben hemen yanına indiğimde, hiç bir şey yok diyip yaralı yarali dolmuşa binip evine gidiyor.

Berkay

Rüyamda bir binanın içinde babam ve 2 3 kişiyleydim. Karşı yüksek binadan bir adam kendini bilerek zıplayarak aşağı attı. Yüzünü falan görmedim sadece aşağı zıplayarak atladığını gördüm ardından ani bir ses çıktı ve uyandım.

Nur

merhaba rüyamda kardeşimin 3. kattan düştüğünü gördüm kardeşime bakmak için gittiğimde ağlıyordu sonra uyandım neye işarettir

Nur

teşekkür ederimm

Sevgi

Rüyamda annem, kardeşim ve ben otururken onlar ayağa kalktı ve koca bir dalga gelip onları çok yüksekten aşağı düşürdü, hiçbir şey yapamadım ama hayattalardı.