Rüyada hamile kadına elma vermek

Rüyada hamile kadına elma vermek dünya yaşamının da ahiret hayatının da kişinin istediği gibi olacağına, huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine, huzur dolu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, sorunların ve sıkıntıların düzeltileceğine, mutlu olunacağına, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, çalışmalarının hayal ettiği takdiri toplayacağına, işinin gücünün hal yoluna gireceğine, blöf yapan bir kişi yüzünden iş hayatında çok kötü bir duruma düşüleceğine, sistemli bir şekilde işleyen bir projede yaşanacak bir aksilik yüzünden işlerin rayından çıkacağına, mesleğini yetenekli olduğu alandan seçeceğine bu sayede işinde hem muvaffak hem de mutlu olacağına, kazancının ve canın güvence altında olacağına, parasal krizler yaşanacağına alamet eder.

Rüyada hamile kadına elma vermek gördüyseniz:

  • Bazı olayların keyifli taraflarıyla uğraşmaya başlayabilirsiniz ya da önünüze daha keyifli projeler veya işler gelebilir.

Rüyada hamile kadına elma vermek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına, eğer üzüntü yaşıyorsanız bu üzüntülerin dağılıp yerini mutluluğa bırakacağına yorulmaktadır.

Rüyada yaşlı bir kadını hamile görmek maddi olarak çok büyük bir zorlanmaya sebebiyet veren işin nihayete erdirileceğine, sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine ve o kişi gibi büyük başarılara imza atılacağına, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına delalettir.

Rüyada ölü kadını hamile görmek çıkılacak bir yolculukta eşle veya arkadaşla tartışma yaşanacağı için yarı yoldan geri dönüleceğine, aile hayatında çok rahat ve huzurlu dönemlerin yakında olduğuna, çok başarılı işlere girileceğine delalettir.

Rüyada hamile kadın bebeğini emzirmek daha sonra çektiği cefanın, doyasıya sefasını süreceğine, parasal ve ruhsal sorunlar ile boğuşacağına, çok büyük ve kötü olaylar yaşayarak ve dedikodu malzemesi olarak insan içine çıkamaz durumlara geleceğine alamet eder.

Rüyada hamile genç kadın görmek heyecanlanmasına vesile olacak olaylar yaşayacağına, anlaşmazlıkların ve tatsızlıkların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada hamile kadının bebeğinin öldüğünü görmek önemli işler yapacağına, şan şöhret, itibar kazanacağına, geniş rızık elde edeceğine, alacağı diğer ihtarlar sonrasında ise işten çıkarılmasının gündeme geleceğine delalettir.

Rüyada yeşil elbiseli hamile kadın görmek şansının her zaman yaver gideceğine, yöneticilik koltuğuna oturacağına tabir olunur.

Rüyada hamile kadın duymak sürekli artacak bir sipariş listesi ile koşturacağına, işlerin büyük kazanç getireceğine alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Çağla

Hocam bu gece 2 tane rüya gördüm nolur yorumlayın bir tanesinde yaşlı tanımadığım bir kadına bir bardak su ve bardağın üzerine 1 tane siyah zeytin veriyordum bir de hamile genç bir kadın gördüm ona da yeşil ekşi elma veriyordum tam da çocuk düşünüyorduk anlamı nedir acaba yorumlar mısınız?