Rüyada merdiven boşluğuna düşmek

Rüyada merdiven boşluğuna düşmek kem gözlü insanları etrafından uzaklaştırmaya, kişinin kudret ve itibar sahibi olacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, sorunlarını çözebileceğine, girdiği bütün işlerde ferahlığa kavuşacağına, onlardan yana menfaat ve hayır göreceğine, güç, moral ve sermaye kaybedeceğine, zor durumda kalacağına, işlerini toparlayacağına, ihtiyaçlarını giderebileceğine ve sahip olmak istediklerine ulaşacağına, borçların artacağına, yoksul ve düşkün bir hayat süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada merdiven boşluğuna düşmek gördüyseniz:

  • Bir arkadaşınız sizi kısıtlayabilir veya istemediğiniz bir yoldan ilerlemeniz için sizi ikna etmeye çalışabilir.

Rüyada merdivenden boşluğa düşmek büyük kazanç elde edeceğine ve hayal ettiği herşeye yakında kavuşacağına, keyfini, neşesini ve ağız tadını kaybedeceğine yorulur.

Rüyada merdiven boşluğundan düşmek işlerinin rast gideceğine, güveninin artacağına, alım gücünün zayıflamayacağına yorulur.

Rüyada merdiven boşluğuna düşmek işlerinin de rast gideceğine, sorunların tatlıya bağlanacağına rivayet eder.

Rüyada merdiven boşluğundan atlamak maddi olarak güç kaybedeceği gibi manevi anlamda da çöküşe geçeceğine, aklını başına toplamazsa uzun süre maddi problemlerle uğraşmak zorunda kalacağına yorulur.

Rüyada merdiven boşluğu görmek eş ve evlat sahibi olacağına aynı zamanda ailesini de iyi şartlarda yaşatacak bir mesleği ifa edeceğine, çok büyük sıkıntıya düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sonsuz boşluğa düşmek akrabalarla küslüklerin sona ereceğine, geri planda kalacağına inanılır.

Rüyada bir boşluktan düşmek kazançlı işlere gireceğine, yeni yatırımlar yapacağına, doğruluktan şaşmayan tavrından ve prensiplerinden de ödün vereceğine delalet etmektedir.

Rüyada yüksekten boşluğa düşmek bir sebeple ürünü satan kişi ile mahkemelik olunacağına, kişinin kendisini toplumdan ve yakın çevresinden izole ederek, daha çok tek başına kalmayı tercih edeceğine alamet etmektedir.