Rüyada su birikintisine düşmek

Rüyada su birikintisine düşmek sonunda büyük bir başarı kazanılacağına, hidayete ereceğine, atılan her adımın hayırlı günler ve hayırlı haberler getireceğine, güç ve para kaybedeceğine, başarılarının artacağına, makamının yükseleceğine, geleceğinin hayır ve güzellik getireceğine, çekilen çilelerin ve eziyetlerin kısa zaman içinde sona ereceğine, sorunlarını bu sayede bitireceğine, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına işaret eder.

Rüyada su birikintisine düşmek gördüyseniz:

  • Ağzınızdan çıkan kelimelere dikkat etmemeniz durumunda kendi planlarınıza göre değil, başkalarının programlarına göre hareket etmeniz gerekebilir.

Rüyada su birikintisine düşmek bir sebeple uzak durması gerektiğine ve kendisini kötü olayların içinde huzursuz bir şekilde bulabileceğine, aile bireyleri ile tartışacağına tabir olunur.

Rüyada bulanık su birikintisi görmek fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine, sevdiklerine kavuşacağına ve muradına ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada temiz su birikintisi görmek güzel başlayan ve kazanç getiren bir çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, işlerin aksayacağına, yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, ancak daha sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yolda su birikintisi görmek bir sebeple kısa da olsa bir bocalama dönemi geçireceğine, sorunların ardı ardına geleceğine, işlerin çok kötü bir hale geleceğine, içine düşülen çıkmazdan kurtuluşa erilemeyeceğine, iş hayatında çok kısmetsiz olunacağına delalet eder.

Rüyada su birikintisinden geçmek çocukluk arkadaşlarının birbirine kavuşacağına, maddi imkânlarının azalacağına, bunalımlı günler geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada derin su birikintisi görmek kendisini çalışmalarından ötürü kıskanan ve çekemeyen kişiler tarafından elini attığı işlerin baltalanacağına, çok zor durumlardan bu sayede kurtulacağına, maddi olarak uğradığı zararı telafi edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada büyük su birikintisi görmek bazı sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde para kazanılacağına, geçmişten gelen ama hala kanayan yaraların kapanacağına yorulmaktadır.

Rüyada küçük su birikintisi görmek işsizlerin iş sahibi olacağına, fakir kişilerin zenginliğe ereceğine, çalışmaların çok büyük bir sorunun kapısını açacağına, bilindik bir kişinin sebep olduğu sıkıntılardan ötürü  çok zor bir duruma düşüleceğine tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Erdem

Merhaba
Rüyamda evladım evin dışına birşey düşürüyor düşünce git al dışarıdan diyorum,evladım dışarı çıkıp bulunduğumuz binanın önündeki su birikintisine basarken içine düşüp büyük bir derinlikte yer altında bulunan cam fanus içinde bir yere girdiğini görüyorum. Heyecanlanıyorum ben halledeceğim seni çıkaracağım hiç merak etme diyorum katları iniyorum bakıyorum nasıl olur burayı açsak bütün su gelir diyorum ama bir şekilde baska şekilde çözülür diyorum