Rüyada ölüyü kefenlenmiş görmek

Rüyada ölüyü kefenlenmiş görmek iş dünyasında yapılacak bazı ortaklıklar ile zor durumlardan kurtulup çok güzel ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, sanatının insanları memnun ve tatmin etmeyeceğine, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına, kişinin başarısızlığa düşeceğine, yoluna bir takım hayırsız ve kötü kişilerin çıkacağına, yapılan işler sayesinde çok büyük paralar kazanacağına, aile hayatı içinde ve çok huzurlu bir şekilde yaşamaya ve hane içerisinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, aile içinde bazı tartışmalar yaşanacağına delalettir.

Rüyada ölüyü kefenlenmiş gördüyseniz:

  • Söz konusu kimsenin size karşı iğneleyici sözler sarfetmesi olasıdır.

Rüyada ölüp kefen giymek galibiyetlerinin artacağına, başarıların her geçen gün çoğalacağına inanılır.

Rüyada ölüp kefenlenmek şansının ve kısmetinin kendisinden yana gideceğine, yaptığı hatalardan dolayı çektiği üzüntüye ve kırdığı kalpleri kazanmak için çabalayacağına delalet eder.

Rüyada ölü ve kefen görmek şanssızlığa rast geleceğine ve kısmetsizlik içinde kalacağına, ortaya konulan çalışmalar yüzünden büyük maddi zarara uğranacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölü birini kefenle görmek hayal ettiğinden ve arzuladığından da fazlasına kavuşacağına, büyük tartışmalar yaşayacağına delalettir.

Rüyada ölü kefenlendiğini görmek çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına ve çok sıkıntılı ve sorunlu bir dönem geçireceğine, mutluluğunun katlanacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine delalettir.

Rüyada ölüyü kefensiz görmek beklemediği bir anda üst üste müjdeli haberler alacağına ve yüzünün güleceğine, biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölüyü kefenli görmek akrabalar ile bağların daha da kuvvetleneceğine, sorunlarının küçük bir parça da olsa azalacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölü kefeni görmek çok verimli bir çalışma içine girileceğine, aile ve meslek hayatında gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına işarettir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments