Rüyada sel sularında yürümek

Rüyada sel sularında yürümek rahat edeceğine, güzel bir hayatı olacağına, tuttuğunu koparacak kadar çalışkan ve hırslı olacağına, iş hayatı içinde çok tartışma yaşayacağına, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, çalışma hayatında çok yeni bir sayfa açacağı bir döneme gireceğine, borçları nedeni ile hapislik durumlar yaşayacağına, sevdiği kişilerden maddi yardım alacağına, huzursuzlukların veya sorunlu durumların çözülmesiyle beraber rüya sahibinin iş hayatında da kendisini çok iyi hissedeceğine delalettir.

Rüyada sel sularında yürümek gördüyseniz:

  • Harcamalarınızda artış görüluyor.

Rüyada sel sularında yürümek çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına ve çok sıkıntılı ve sorunlu bir dönem geçireceğine, kendi başına sorunların üstesinden gelmeye çalışacağına yorulmaktadır.

Rüyada sel sularından kaçmak arzu ettiği şeylere ulaşmaktan duyduğu büyük huzur ile yardıma muhtaç ve kimsesiz insanlara yardım edeceğine, aldığı dualarla işlerinin de yolunda gideceğine rivayet eder.

Rüyada sel sularından kurtulmak çok güzel ve hayırlı başarılar kazanacağına, bu başarılar sayesinde çok daha iyi kazançlar elde edeceğine, mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına delalet eder.

Rüyada yağmur sularında yürümek çok büyük ve güzel çalışmalar ortaya koyup büyük başarılar kazanılacağına, uğranmış olan bütün zararların ortadan kalkacağına delalettir.

Rüyada selin içinde yürümek sorunlu bir ilişkinin sona erdirileceğine, resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına, şansının ve kısmetinin de bir ömür kendisine hayır getireceğine delalet eder.

Rüyada selde yürümek sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde yapacağı bazı çalışmalar sayesinde kurtulacağına, eline geçen tüm fırsatları bu sayede değerlendireceğine, rızkının artacağına yorulur.

Rüyada sel içinde yürümek büyük üzüntü verecek bir haber alınacağına ancak daha sonra aile büyüklerinden birinin ya da anne babanın vereceği destek sayesinde her şeyin düzeleceğine, bazı sorunlar karşısında çözüm yolu bulana kadar deyim yerindeyse akla karayı seçeceğine, hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına işarettir.

Rüyada çamur ve sel görmek eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, rüya sahibinin şimdiye kadar hiç üzülmediği kadar üzüleceğine, karalar bağlayacağına tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Canan

Rüyada arabanın içinde seyahat ederken arabanın içine yağmur suyu sızıyordu yağmurdan ıpıslak olmuştuk hocam sizden ricam ne anlama geliyor

Canan

Rüyada bulanık çamurlu sel sularında gamsızca yürümek