Rüyada tasmalı kedi görmek

Rüyada tasmalı kedi görmek yetim sevindireceğine ve düşkün kimselerin elinden tutacağına, maddi olarak büyük bir ferahlığa çıkılacağına, kızı olanların da gelin edeceğine, yüzünün güleceğine, umutlarının tazeleneceğine, ruhunun şifa bulacağına, yaptığı iş ile başarılı olacağına ve hayatını garanti altına alacağına, oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine, maddi ve manevi olarak çok zarara uğranacağına, kariyer edineceğine, kendi işini açacağına, kazancının günbegün artacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine yorulur.

Rüyada tasmalı kedi gördüyseniz:

  • Ortam değişiklik gerektiriyor.

Rüyada tasmalı kedi görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, iş hayatında yeni kapılar açılacağına, elindeki imkânları çok iyi bir şekilde kullanacağına delalettir.

Rüyada yılana tasma takmak işlerin bir anda azalacağına, ama daha sonra gösterilecek sabır ve azim sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, rahat ettirecek bir işe girileceğine inanılır.

Rüyada tasmalı köpek görmek ortalığın güllük gülistanlık olacağına, bütün sorunların tek tek yakın bir zamanda çözüleceğine, üzüntülerin ve endişelerin biterek yerini mutluluğa bırakacağına işarettir.

Rüyada köpege tasma takmak sevinç ve sürura, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına işarettir.

Rüyada tasma takmak kendisini günahkar ve münafık kılacak şeylerden elini ve nefsini sakınacağına, kötü alışkanlıklarından arınacağına, doğru yolu bulacağına, dinde olgunlaşacağına, hikmetli, kudretli kişiler arasına gireceğine, aynı karşılığı alamayacağına delalettir.

Rüyada tasma görmek kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, kararlar alacağına, yaşamına farklı bir yön vereceğine işaret eder.

Rüyada köpeğin tasmasından tutmak yapılan hatalar ve atılan yanlış adımlardan ötürü çok büyük zararlar edeceğine, bolluğun ve bereketin daha önce hiç olmadığı kadar artacağına delalet etmektedir.

Rüyada köpek tasması görmek komşularla ters düşüleceğine, aile işlerinin başına geçeceğine ve hem ev, hem de iş yaşantısını beraber götürmek zorunda kalacağına alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ali rıza

Selamlar Rüyamda tasma ile biryere bağlanmış iki beyaz kedi yavrusu gördüm…bir tanesi bana hırladı ve gözleri bembeyaz parladı söndü tekrar parladı ve söndü!!!! Nelere işarettir… rabbim kolaylıklar versin inşallah