Rüyada geyik ve aslan görmek

Rüyada geyik ve aslan görmek prestij kazanacağına, zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçirileceğine, endişe duyulacak bazı olaylar yaşanacağına, çok rahat bir hayat yaşayacağına, onlar sayesinde kalkınacağına, ilerleyeceğine, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve güzel mevkilere geleceğine, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine ve yoluna çıkan bütün engelleri teker teker aşacağına, hayal ettiği şeylere kavuşacağına, çok kısa bir zaman içinde kendisini hayallerine kavuşturacak bazı çalışmalar gerçekleştireceğine inanılır.

Rüyada geyik ve aslan gördüyseniz:

  • Daha fazla soru sorulması gerekiyor olabilir.

Rüyada geyik ve aslan görmek allah’ın hayırlı ve güzel kullarından olmayı başaracağına, bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına delalettir.

Rüyada geyik sevmek dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine, sevineceğine tabir olunur.

Rüyada konuşan geyik görmek hastalığın biteceğine, ulvi kimse haline geleceğine delalet eder.

Rüyada boynuzlu geyik görmek devlet kurumlarından birinde işe başlanacağına, hayırlı bir işe iştirak edileceğine, hüsrana uğrayacağına rivayet eder.

Rüyada boynuzsuz geyik görmek iş hayatını hareketlendirecek gelişmeler yaşayacağına, başkalarına yardım ettikçe manevi yanını kuvvetlendireceğine işaret etmektedir.

Rüyada geyik eti yemek hayırlı bir yuva kuracağına, sorunlarının önemsiz ve aşılması kolay sorunlar olacağına delalet eder.

Rüyada evde geyik görmek sıkıntısı olanın ferahlığa çıkacağına, hasret çekenin sevdiği kişiye kavuşacağına, işsizin iş bulacağına, rüyayı gören kişinin, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine, neşesini ve yaşam enerjisini geri kazanacağına alamet eder.

Rüyada geyik ölüsü görmek kolaylık elde edeceğine, hiçbir zaman yüksek bir mevkiye gelemeyeceğine ve daima alt kadrolarda iş bulacağına inanılır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments