Rüyada anne babanın boşandığını görmek

Rüyada anne babanın boşandığını görmek kaybetme ve başarısız olma korkusuna yakalanacağına, sıkıntılarından kurtulmasına yardım edeceğine, hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, imkân sahibi olacağına, kısa bir süre sonra da beklediği büyük başarıyı elde ederek alnının akıyla işlerin üstesinden geleceğine, çok güzel işler yaparak çok büyük paralar kazanılacağına, çok büyük kazanımlar elde edileceğine, belirsizlik ve huzursuzlukla geçen günlerinden kurtulacağına, tüm malını ve parasını sadece kendisi için harcayacağına, kulluk görevini ihmale edeceğine delalettir.

Rüyada anne babanın boşandığını gördüyseniz:

  • Belli anlaşmanın, düzenlemenin ya da iş birliğinin bozulması bazı amaçlarınıza ulaşıp ulaşamayacağınız konusunda şüpheye düşmenize neden olabilir.

Rüyada anne baba boşandığını görmek uzun zaman önce alınan ancak bir türlü ödeyemediği borçtan kurtulacağına, rüya sahibinin geçimini sağlamak için çok zahmet çekeceğine ve tüm hayatının neredeyse çalışmak olacağına alamet etmektedir.

Rüyada anne ve babasının boşandığını görmek maddi ve manevi kayıp yaşanacağına, uzun süreden beri ödenen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine alamet eder.

Rüyada anne babanın boşandığını görmek her zaman merhametli biri olarak davranılacağına ve sevap işleneceğine, geçiminin de daha rahat bir hale geleceğine tabir olunur.

Rüyada annesiyle babasının boşandığını görmek içine düştüğü karamsarlıktan kurtularak, geleceğe daha umut dolu bakacağına ve moralinin yerine geleceğine, rızkın çoğalacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine alamet eder.

Rüyada anne baba boşanmak var olan borçların kısa bir zamanda ödeneceğine, bir sebeple attığı her adımda ve girdiği her çalışmada çok dikkat etmesi gerektiğine, çok uzunca bir süre boyunca büyük ve sorunlu zamanlar geçireceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada anne babasının boşandığını görmek eşler arasındaki mutluluğun katbekat artacağına, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada annesinin ve babasının boşandığını görmek maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına, uzak yoldan gelen bir akrabanın yardımıyla hayırlı bir ortaklığa girileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına rivayet eder.

Rüyada anne ve babanın boşandığını görmek kişinin geri planda kalacağına, itibar kaybedeceğine, hayattan ümidini keseceği ve hayata küseceği olaylar yaşayacağına alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Dilek

Rüyamda annem ve babam uzun süredir birbirlerini sevmediğini ve boşanmak istediklerini söylüyordu. Annemi gördüm biraz çaresiz, güçsüz ve üzgün görünüyordu. Babam da başka bir şehirde başka bir kadınla mutlu mesut yaşıyor sosyal medyadan paylaşımlar yapıyordu. En küçük kardeşimi de yanına almış yeni bir aile oluşturmuştu.

Bilinmeyen

Rüyamda annem bana babamla boşanacağını söylüyordu ama söylerken de ağlıyordu. Sonra ben bu haberi aldıktan sonra sürekli ağlıyordum yani hiç gözyaşım dinmiyodu ve rüya da sanki sadece annem ve ben varmış gibiydi dünya da tek kalmışız gibi

Yıldız

Rüyamda annem ile babamın aldatmayla boşandıklarını gördüm ve ablamla kardeşim annemde, ben ise babamda kalıyordum

Resoo

Rüyada annem ve babam benim yüzümden boşanmış gibi olmuşlardı sanki annem beni suçluyor kızıyor senin yüzünden boşandım şimdi 7 koca yaparım sayende diyordu bende eşyalarımı toplayıp evden çıkıp giderken babam bahçede oturuyor nedense yüzü gülüyordu sanki boşanan benim o değil neyse bütün suç yük uzerime yıkıldı rüyada anlamı nedir bu rüyanın

Esma

Annemle babam boşanmıstı annem başkasını seçmişti bende bir yerdeyim önüme hep küçücük yılanlar çıkıyordu zararsizdi yilanlar ve ben yılandan çok korkarım ama rüyada korkmamaya çalışıyordum annemle babamın ayrılmasına inanmayıp çok ağlıyordum rüyamda

Normal bir kullanıcı

Rüyamda annem ile babam boşanmıştı abim ve ablam babamı seçmişti orda çalışmaya başlamışlardı ben annemi seçmiştim sonra babamın hep dediği aklıma geldi “herkes gidecek biz kalıcaz” sonra bende babamın yanına gidiyorum dedim anneme annemde koş git dedi sonra ben geldim sanki bana “bi sen eksiktin masraflar daha da artacak” diye baktı babam ve kardeşlerim. bende annemi özledim pişman oldum anneme mesaj attım anne nerdesin annecim diye

Yilmaz

Rüyamda annemle babam boşanmıştı ondan bi kaç gün sonra ben bizim köyden biriyle para için zorla evlendiriliyordum ama onu hiç istemiyordum o kişi ise benden yaşça çok büyüktü