Rüyada başkasının bacağının kesildiğini görmek

Rüyada başkasının bacağının kesildiğini görmek hayırlı ve yüksek mevkiye sahip olunacağına ve büyük zaferler kazanılacağına, sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine, zararlı olabilecek bir işin dikkat edilmesi sayesinde büyük başarı getireceğine ve birçok kişinin ekmek yiyeceği bir kazanç kapısının temellerinin atılacağına, işinde yükseleceğine, düzenli bir gelir elde edeceğine bu sayede birikim yaparak, mal sahibi olacağına, sevdiği insanlarla arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, can ciğer olduğu kişilerle kavgalar ve küskünlükler yaşanacağına, çıkış yollarına ulaşmak için çabalayacağına, güzel ve hayırlı günler yaşamaya başlayacağına, uzun zamandan beri yaşanmamış olan zararlarla karşılaşılacağına ve kimseden destek alınamadığı için büyük bir çıkmaza girileceğine yorulur.

Rüyada başkasının bacağının kesildiğini gördüyseniz:

  • Hayatınızı karıştırmaya veya sizi tartışmalı ortamlara sokmaya çalışan kişiler olabilir.

Rüyada birinin bacaklarının kesildiğini görmek işlerinin yoluna gireceğine, günden güne daha artan başarılar kazanacağına, refah düzeyinin artacağına, maddi gücünün, keyfinin, neşesinin de yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada başkasının bacaklarının kesildiğini görmek hem ticaret hem de aile hayatında huzurunun baki olacağına, hayırlı yollara gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada kardeşinin bacağının kesildiğini görmek ferah bir haneye sahip olunacağına, sevineceğine, adeta havalara uçacağına yorulmaktadır.

Rüyada bacağı kesilmek üzüleceğine ve yıpranacağına, keyifli sohbetler edeceğine inanılır.

Rüyada bacaklarını kesildiğini görmek çok üzüntülü zamanlar geçireceğine, gayrimenkul işine girileceğine ve bu sayede büyük bir zenginliğe kavuşulacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının bacağının kesildiğini görmek maddi imkânların günden güne çoğalacağına, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, mutluluğun her zaman hayata renk katacağına işaret eder.

Rüyada arkadaşının bacağının kesildiğini görmek çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, iş hayatı için harcanan emeklerin kazanç sağlayacağına, edilen duaların karşılığını bulacağına, bu sayede işlerin günden güne açılacağına, rahat bir hayat yaşanacağına, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına ve ferahlığa erileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bacak kesilmesi görmek tövbe etmeye, atılan adımların daha sağlam ve daha özgüvenli atılmasını sağlayacağına yorulur.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Saadet

Rüyamda gorumcemin bir bacağı diz kapağına kadar kesilmiş ve ayakta elinde bastonla gezdiğini görüyorum, osirada benim kocam da bana beyaz üstü açık eski model bir arabanın anahtarını bana veriyor ve beni arabayla takip et diyor