Rüyada yüksekten boşluğa düşmek

Rüyada yüksekten boşluğa düşmek evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, zor zamanların geride kalacağına, üzüntülerin sevince döneceğine, çalıştığı iş yeri dışında da pek çok iş teklifi alacağına, çok büyük zorluklar atlatacağına,  daha sonra yapılacak çalışmalar ve girilecek projeler ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına, daha sonra yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına, kişinin istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına, küskünlüklerin ve kırgınlıkların biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada yüksekten boşluğa düşmek gördüyseniz:

  • Geçmiş hatalarınızı veya diğer kişilerin başarısızlıklarını hatırlayarak dersler çıkartabilirsiniz.

Rüyada yüksekten boşluğa düşmek yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, hayatına mutluluğun, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, yeni hayatında çok hayırlı ve kazançlı işlere imza atacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür yaşanacağına ve büyük arkadaşlıklar elde edileceğine delalet eder.

Rüyada karanlık boşluğa düşmek ancak bu kazanç ile çok zarar veren bir sorunun sona erdirileceğine, sorunlarının günden güne artacağına, sevdiği bazı kişilerden büyük ihanet göreceğine alamet eder.

Rüyada bi boşluğa düşmek mali anlamdaki sorunlarını aşacağına, maddi ve manevi sıkıntıların ortadan kaldırılacağına inanılır.

Rüyada merdivenden boşluğa düşmek şansının açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine, başarılı bir kişi olacağına tabir olunur.

Rüyada bir boşluktan düşmek sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, kudretinin ve inancının da hiç azalmayacağına rivayet eder.

Rüyada bir boşluğa düşmek yapılan onca şeye rağmen işlerin duracağına, zorlukları aşacağına alamet eder.

Rüyada asansörden boşluğa düşmek sağlık yönünden de bazı sorunlar yüzünden sık sık doktora gideceğine, sağlığının kötüye gideceğine tabir olunur.

Rüyada asansör boşluğuna düşmek hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine, arzularına, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına delalet etmektedir.