Rüyada yabancı şehir görmek

Rüyada yabancı şehir görmek bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına, çok büyük güven duyulan kişiden ihanet görüleceğine, hayıflanacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve uzun bir zamandan beri beklediği bir haberi yakında alacağına, evinin düzenini, çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine, büyük kazançlar elde edileceğine, iş dünyası içinde çok büyük bir üne sahip olunacağına ve hayırlı kişiler ile çok iyi işlere girileceğine, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, mutluluğun her zaman hayata renk katacağına rivayet eder.

Rüyada yabancı şehir gördüyseniz:

  • Yaşınıza göre anne veya babanızla ya da her ikisi ile birden ters düşebilirsiniz.

Rüyada yabancı şehir görmek yeni bir sayfa açacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, atılan adımların sevilen kişilere de katkı sağlayacağına alamet eder.

Rüyada yabancı bir şehir görmek örneğin; evlenip bekâr hayatından elini eteğini çekeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde çok zarar görmeden kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yabancı bir şehirde olmak sevilen arkadaşlar ile aranın açılacağına, istediği oranda da eğleneceğine ve keyif duyacağına yorulur.

Rüyada yabancı bir şehirde olduğunu görmek kendisini ferahlamış hissedeceğine, ardından başarılı bir çalışma hayatına atılacağına, üzüntülü ve sorunlu geçen bir dönemden sonra büyük bir zenginliğe kavuşacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine inanılır.

Rüyada başka bir şehir görmek yaşamını kolaylaştıracağına, çok üzüntü yaşayacağına yorulur.

Rüyada kayıp şehir görmek zaten malı mülkü varsa daha da artacağına ve işlerinin iyiye gideceğine, doğru seçimler yapacak olan rüya sahibinin hangi işe el atarsa atsın son derece başarılı olacağına, herhangi bir para sıkıntısı çekmeden, yolunda huzurla devam edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada boş şehir görmek zor günlerin geride kalacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, endişe edilen durumların alınacak destek ve yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına ve güzel günlerin en sonunda geleceğine alamet eder.

Rüyada şehir dışına çıkmak çapkınlıkları yüzünden eşi ile arasının açılacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadığı bir dönemin sona ereceğine rivayet etmektedir.