Rüyada pişmiş bulgur görmek

Rüyada pişmiş bulgur görmek bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına, işsizlerin iş sahibi olacağına, fakir kişilerin zenginliğe ereceğine, yeni bir makama sahip olunacağına, çok büyük üzüntü duyacağına, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, çok büyük emek vererek hazırladığı bir çalışmadan beklediği verimi ve kazancı elde edemeyeceğine, esenliğe kavuşmaya, zorlukları atlatmaya, hemen olmasa bile gelecekte kendisine mutlak suretle, başarı, kazanç ve kar getireceğine, maddi ve manevi açıdan çok zor durumlara düşüleceğine, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına alamet eder.

Rüyada pişmiş bulgur gördüyseniz:

  • Gerilimi doğru yönetip kazanan taraf olabilirsiniz.

Rüyada pişmiş bulgur pilavı görmek insanlarla uyumunun artacağına, anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, ağız tadının yerine geleceğine, güzel işlere imza atacağına delalet eder.

Rüyada pişmemiş bulgur görmek sermayesinin harcandığına değeceğine, kendisine fazlaca kar getireceğine ve hedeflerinin karşılık bulacağına, mal ve rızkın çoğalmasına delalettir.

Rüyada pişmiş bulgur görmek çekilen bir çilenin maddi olarak büyük bir zarar verdikten sonra sona ereceğine, bereketli yağmurlara alamet etmektedir.

Rüyada tencerede bulgur pilavı görmek dileklerinin ve hayallerinin hayırlısıyla gerçekleşeceğine, hazırdan yemek zorunda kalacağına ve elindekini de son kuruşuna kadar tüketeceğine delalet eder.

Rüyada birine bulgur vermek düşmanlarından kurtulduktan sonra iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına, sağlıklı ve refah içinde bir hayat süreceğine işarettir.

Rüyada böceklenmiş bulgur görmek kendisine uzak bir akrabasından miras kalacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine, yakın bir zamanda gireceği bir iş yüzünden elindeki paradan da olacağına, çok büyük bir boşluğa düşüp borç içinde kalacağına, gösterdiği çabaya ve azme rağmen uzun bir süre boyunca işlerinin çok kötü bir şekilde ilerleyeceğine delalet eder.

Rüyada birinden bulgur almak tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine ve hedeflerin karşılık bulacağına, aile hayatında çok iyi olaylar ile karşı karşıya kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada et ve bulgur görmek sermayesini kaybedeceğine böylece parasız ve işsiz kalacağına, sadece maddi gücünün değil aynı zamanda manevi gücünün de ömür boyu süreceğine işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
çetin

Ocağın üzerinde çok az bulgur vardı. Pişmiş beyaz bulgur. sanırım pişerken ocağın üzerine dökülmüştü. Ocağın üzerinde ziyan olmasın diye elimle toplarken bir kısmı yere döküldü.

çetin

güzel yorum Allah razı olsun inşallah tez çıkar amin