Rüyada cenaze ve düğün bir arada görmek

Rüyada cenaze ve düğün bir arada görmek beklenilen takdiri alacağına, sorunlu bir kişi ile sürekli tartışılacağına, kurtulmak için bazı yollar deneneceğine, sıkıntılarının son bulacağına, güçleneceğine ve dışarıdan düşmanlarına karşı adeta zırhla kuşanmış gibi olacağına, uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra allah’ın izni ile şifa bulacağına, elinde avcunda ne var yatırdığı bu işin çok kötü sonuçlar doğuracağına, elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına işaret eder.

Rüyada cenaze ve düğün bir arada gördüyseniz:

  • Özel bir ilişkinize hassasiyetle yaklaşmanız gerekiyor.

Rüyada düğün ve cenazeyi bir arada görmek üzüntülerin mutluluğa döneceğine, hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve doğru düzgün insanlar ile arkadaşlık yaparak çok saygın bir kişi olacağına delalettir.

Rüyada cenaze ve düğün bir arada görmek ana baba duaları sayesinde hayat içerisinde hem çok saygın ve hem sözü geçen bir kişi olunacağına, rızkının, malının ve gelirinin çoğalacağına delalettir.

Rüyada cenaze ve düğünü bir arada görmek duygularını da ifade etme imkanı elde edeceğine, bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına, böylece sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada düğün ve cenaze görmek barış için adım atacağına ve olumlu geri dönüş alıp, bu durumu bitireceğine, keyfinin kaçmasına neden olacak olaylarla karşılaşmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada düğün ve cenaze aynı anda görmek yurtdışına gidileceğine, gittiği yolda kendisini ispatlayacağına, sorunlarından kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına, geçiminin kolaylaşacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, hayırlı zamanlar geçireceğine alamet eder.

Rüyada cenaze ve düğün görmek çok büyük sevinçler yaşayacağına, yakın zaman içinde büyük maddi kazanç elde edileceğine inanılır.

Rüyada düğün cenaze görmek sıkıntılarını bu sayede yeneceğine, saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine ve çok sevilip sayılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada düğünde cenaze görmek elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına ve uzun süreden beri çok istediği bir mevkiye terfi edileceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına alamet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Güzel

İki kız kuzenimin yakın zamanda düğünleri olacak ve bunlar düşman rüyamda ikisinin düğününün aynı anda olduğunu fakat her ikisinin annesinin aynı gün öldüğünü bu yüzden ikisinin aynı düğünde aynı zamanda yaslarinin olduğunu gördüm. Aynı gecede rüyamda terfi aldığımı gördüm.

Güzel

Çok teşekkür ederim içime su serptiniz.

Zuhal

Rüyada yabancı bir yerde düğün vardı bir araba geldi gelin götürenler gidecek sandım bir anda bir tabut başında hoca Fatiha suresi okuyor herkes düz dururken ben arkamı dönüp Fatiha okuyordum

Zuhal

Teşekkürler inşallah

Öznur

Eşimin dedisi vefat etti .vefat ettiği gün rüya gördüm rüyamda dedesi ölmüştü ama oğlunun kızının düğünü vardı herkes oynuyordu .ailenin bütün üyeleri dugundeydi bende düğünde onları izleyip neden bugün düğün yapıyorlar insan babasının olduğu gün oynar mı düğün yapar mı diye dusunuyordum

Asiman

Merhaba ben rüyamda ölünü mezarlığa götürürken bizim evin önünden geçtiklerini ve cenaze evinde ölen şahs ölmeden önce düğün olduğunu ,o şahs öldüğü için düğünün yarım kaldığını , onun için bizim kapını açıp arabalarını bizim bahçeye park etdiklerini , yani düğünü bizim kapıda devam etdireceklerini gördüm. Biraz karışık rüya yorumlarsanız çok sevinirim.

Tuncay

İyi günler rüyamda ortada bi cenaze ve hemen yanında davul zurnalı düğün var
Bende diyorumki bari ilk önce cenazeyi defnetsektik sonra düğün olsaydı rica etsem yorumlayabilirmisiniz