Rüyada eski sevgilinin istemeye geldiğini görmek

Rüyada eski sevgilinin istemeye geldiğini görmek toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına, iş konusundaki pozisyonunu iyileştirmek için çok daha fazla çaba harcayacağına, bir sebeple sıkıntı çekeceğine, finansal aşıdan kritik bir noktaya geleceğine, açılan şansın yapılacak hatalar yüzünden kapanacağına, ne yazık ki sonunda da muvaffak olamayacağına, büyük problemler yaşanacağına, elinde bulunan çalışmaların kısa sürede elinden gideceğine, maddi ve manevi güce ve rahatlığa kavuşacağına, gözyaşı dökeceğine, bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve bu sayede iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin istemeye geldiğini gördüyseniz:

  • Bazı kişiler size, beklenmedik şekilde, uzun zamandır istediğiniz bazı konularda beklediğiniz tekliflerle gelebilirler.

Rüyada eski sevgilinin istemeye geldiğini görmek sorunların ve sıkıntıların ortaya çıkacağına, çaresiz hallere gelinerek kötü günlerle mücadele etmek zorunda kalınacağına ve umutların da yitirileceğine, ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilisinin istemeye geldiğini görmek evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine ve refah içinde yaşayacağına, asla harama bulaşmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevgilinin istemeye geldiğini görmek üzüleceğine ve hatta hastalanacağına, isteklerinin ve arzularının da yerine geleceğine işarettir.

Rüyada eski sevgiliyi istemeye gitmek kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına, ancak kişinin sorumluluklarının bir anda ve çok fazla artması yüzünden zor durumda kalacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgiliyi istememek yoksulluğa, malının büyük bir kısmını zarar edeceğine yorulur.

Rüyada eski sevgilinin seni istemediğini görmek emin olduğu, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine ve içine kapanacağına, fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına yorulur.

Rüyada eski sevgiliden telefona mesaj geldiğini görmek yaşanacak üzüntü ve stresten ötürü sağlık sorunları ile uğraşılacağına, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına yorulur.

Rüyada eski sevgiliden mesaj gelmek iyi niyetli görünen kişilerin ilişkinize müdahale etmeye çalışarak aranızı açmaya çalışacağına, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına tabir olunur.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

3 yorum “Rüyada eski sevgilinin istemeye geldiğini görmek

  1. Rüyamda eski sevgilimle bir süre önce bitirmiştik fakat ara sıra da konuşuyorduk bazen tartisiyorduk ve yine telefonda tartismistik bir daha karşıma çıkma seni hayatımda istemiyorum tarzı şeyler diyorduk ve sonra beni istemeye geleceklerini ogreniyordum heyecanlanıyordum fakat içimde de biz bunları dedik birbirimize acaba haberi mi yok veya haberi varda insanların içinde beni rezil etmek için mi yapıyor gibi düşünceler geçiyordu sonra komşumun kızına durumu anlatıp ne yapcam diyordum ara konuş açık açık ne demek bu diye sor diyordu sonra biz ailemle hazırlık için alışverişe gidiyorduk ve alışverişe gittiğiniz yerde düğün vardı ama tabi bir yandan da aklımda yine o konu oluyordu bu rüyanın tabiri nedir

  2. Ruyamda eski sevgilimin ailesi geliyor arabanin jcinde evin onunde durmus babasi bekliyor bizi gorucu gelmisler. Bende hemen evi topluyorum diyorum icimden ama aniden haberde vermediler kavgaliydik nasil diyorum ama seviniyorum biyandanda sonra eve gelen baskasiymis araya zengin araci koymuslar o babami ikna ediyordu ama eski sevgilimin ailesi icin degildi ben mutfakta bekliodum. Bari gelen kisi kime geldiyse resmini goreyim diyorum gostermiolar ama icim bi yandanda kirikti eski sevgilim degillermis die

    • Selam ve Muhabbetle,
      Görülen rüya güzelliğe, paraya ve isteklere alamet eder. Rüya tabirine göre yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine; atılacak adımlar ve kazanılacak paralar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir duruma döneceğine; istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine delalettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.