Rüyada el tırnağının kırıldığını görmek

Rüyada el tırnağının kırıldığını görmek rahata kavuşacağına ve keyfini süreceğine, şans oyunlarından birini kazanacağına ve bu sayede cebine az da olsa bir miktar para gireceğine, işle ve güçle arası iyi olmayan birinin yola getirileceğine ve aile ile ilişkilerin daha iyi bir hal alacağına, çok büyük başarılar ve yüklü miktarda kazanç ele edeceğine, belki de hayatının fırsatını yakalamış olacağına, günden güne daha artan başarılar kazanacağına, zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, dertlerin, sıkıntıların, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına, girilecek olan işlerde çok saygın kişiler ile çalışılacağına işarettir.

Rüyada el tırnağının kırıldığını gördüyseniz:

  • Bazı kişileri fikirlerinizin doğruluğu konusunda ikna etmeniz zor olabileceği gibi, tam tersi bir durumun da olumlu sonuçlanma olasılığı yok gibi duruyor.

Rüyada el tırnağının kırıldığını görmek yapılan çalışmalardan ötürü çok zor ve kötü zamanlar yaşayacağına, zor bir durumda kalacağına işarettir.

Rüyada tırnaklarının kırıldığını görmek büyük çalışmalar sırasında çok güzel günler göreceğine ve bundan sonra karşısına çıkabilecek durumlar için daha dikkatli olacağına, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine, iş hayatının tamamen bozulacağına alamet eder.

Rüyada tırnağı kırılmak isteklerini yerine getireceğine, işlerinin büyük bir başarı kazanması sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına ve ailesi ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada tırnağı kırılmış görmek canla başla çalışacağına, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada tırnak kırılmak birikim yapacağına, zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçirileceğine yorulur.

Rüyada tırnağın kırılmasını görmek atacağı hayırlı adımlar ve vereceği kararlar sayesinde çok mutlu ve güzel günler göreceğine, sıkıntılardan kurtulup ferahlamaya işaret eder.

Rüyada tırnak kırıldığını görmek eş, dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına, kendisini yüksek yetkiler ile üst mevkilere terfi ettirecek bazı çalışmalar ortaya koyacağına yorulur.

Rüyada kırılmış tırnak görmek onu borçtan kurtaracağına, gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına alamet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayse

ruyamda sag ellimin bas parmagimin tirnagimin ucundan parcalandigini ani kestin kadar parcalndini gordum ne anlama gelir lutfen yorumlayiniz Allah rizasi icin

Ayse

cok tesekur ederim Allah razi olsun