Rüyada çok yüksekten suya düşmek

Rüyada çok yüksekten suya düşmek eski sosyal hayatın dışında kalınacağına, toplum içindeki değerinin artacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok iyi işlere imza atacağına ve rahat edeceği bir döneme gireceğine, yaptığı işlerde her zaman bir aksilikle karşılaşacağına, afiyette olacağına, aşılamaz ve çözülemez sorunlarının olmayacağına, yeniden yaşam isteğine kavuşacağına, yani babasına benzeyeceğine rivayet eder.

Rüyada çok yüksekten suya düşmek gördüyseniz:

  • Bir sonraki adımınızı hesaplamak için biraz daha zamana ihtiyacınız var.

Rüyada yüksek yerden suya düşmek maddi ve manevi olarak çok mutlu olunacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişiden çok büyük ve acı dolu bi haber alacağına işarettir.

Rüyada çok yüksekten suya düşmek ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine, kazancının yerine gelmesine yorulmaktadır.

Rüyada yüksek bir yerden suya düşmek bir sebeple kendisine ve ailesine çok dikkat etmesi gerektiğine aksi halde içlerinden birinin bir şekilde zarar göreceğine, gözyaşı dökeceğine, kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına inanılır.

Rüyada yüksekten suya düşmek elinde bulunan imkânların çok daralacağına, yaşanan zor günlerin biteceğine inanılır.

Rüyada yüksek ağaçtan düşmek maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine, kendisinin de bu duruma kırılacağına alamet etmektedir.

Rüyada yüksek yerden havuza düşmek rahata kavuşacağına, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına ve sempatik tavırlarla herkesin ilgisinin çekileceğine delalet etmektedir.

Rüyada yüksek bir yerden aşağı düşmek çok güzel ve yüksek kazançlı işlere imza atacağına, parasal olarak konulan hedeflere varılacağına alamet eder.

Rüyada yüksekten ayaklarının üzerine düşmek sağlık sorunları ile uğraşılacak bir dönem geçirileceğine, zorlukların baş göstereceğine, borçların artacağına işaret etmektedir.