Rüyada ölmüş eşini öpmek

Rüyada ölmüş eşini öpmek güzel fırsatların elde edileceğine, huzurun, bolluğun, bereketin ve neşenin eksik olmayacağına, hayatının başarılar ve galibiyetler ile geçeceğine, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine ve rüya sahibinin arkasından dua edenlerin çoğalacağına, iş hayatı içinde zor zamanlar geçirileceğine, sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına, hem de turistik açıdan keyif dolu günler geçireceğine, maddi gücünü yitireceğine bu nedenle de çok kötü günler geçirmek zorunda kalacağına, büyük sorunlar yaşayacağı bir dönemi neredeyse hiç zarar görmeden atlatacağına, huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş eşini öpmek gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişiler için ürettiğiniz çözümler size duyulan saygıyı arttırabilir.

Rüyada eşini dudaktan öpmek hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına, yüzünün her daim güleceğine, sorunlarının önemsiz ve aşılması kolay sorunlar olacağına yorulur.

Rüyada ayrıldığı eşini öpmek yolunun açık olacağına, büyük bir iş eğitim fırsatı yakalanacağına işarettir.

Rüyada eşinin dudağından öpmek rüya sahibinin evli olması durumunda da evlat sahibi olacağına, sıkıntılı ve sorunlu kişilerin neden olabilecekleri sorunlara karşı hayattan çıkarılacağına işaret etmektedir.

Rüyada eşi öpmek kaybedilenlerin yerine çok daha fazlasının ve iyisinin konacağına, kişinin hatalarını tekrarlamamak için her zaman çok dikkatli davranacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski eşi öpmek yeni girilecek olan bir işte sanki uzun zamandan beri o işte çalışılıyormuş gibi doğru adımlar atılacağına, üzüleceğine ve yıkılacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş eşi öpmek uzun bir süre boyunca kendisine gelemeyeceğine, kendisini adadığı ve yıprattığı bazı konularda çok rahatsızlık duyacağına delalettir.

Rüyada eşinin elini öpmek insanlarla arasının iyi olacağına ve tatlı dili sayesinde muhabbetinin hiç eksilmeyeceğine, kazalarla ve belalarla deyim yerindeyse burun buruna geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş eşini öpmek sevilen kişiler ile güzel günler geçirileceğine, maddi açıdan çok doğru adımlar atılacağına, kendilerini toparlamaları ve işlerini düzeltmeleri için destek vereceğine işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gülşen

Ben eşimi 10 ay önce kaybettim bu gece rüyamda buyuk kızımın yatağına uzanmış bende yanına gittim iki yanağından öptüm

Funda

Rüyamda 4 ay önce ölmüş olan eşimi parkta tahta bir bankta babamla birlikte otururken görüyorum ben de karşılarında Dikili yorum sonra babam kalkıp gidiyor kocaman büyük bir lahana ağacı var eşim gözlerini dikip ona bakıyor bir rüzgar esiyor lahanaların yarısı yerlere dökülüyor. Ben çok şaşır rock a diyorum lahananın ağaçta yetiştiğini bilmiyordum. Eşimin yüzü çok ciddi dalgın üstünde pardesü hiç konuşmuyor. Şu an aklımda kalan bunlar.

Hanife ok

Rüyamda ölüm haberini alıyorum sonra cenaze arabasıyla eve getiriyorlar çok ağlıyor ama bir yandan da sevinir gibi oluyorum .paralar bize kaldı istedim evi alabiliriz. Diye düşünüyorum. Sonra eşim tabutta yüzüne bakamıyorum korkuyorum ama güya esim kendi tsbutu acip kendi yuzune bakiyo.sonra yatakta yatiyo onu kucaklayıp senden başkası olmayacak diyorum oda seviniyo elimi tutuyo yarı soğuk elleriyle..kalkıp yasin okumaya başlıyorum. Okurken 2 asker gördüm uzun boylu kamuflajlı.bize bakıp güldüler 2 gundur beraber yatıyoruz dedim dudaklarından öptüm bir kez.esimin .insallah hayırlı bir rüyadır tskler

Anonim

Eşimle yokuş yukarı merdivende var çıkıyoruz biraz dinlenmek i in bir masaya oturuyoruz. Oturduğumuz yer bir kafeymiş ben kahve ıstiyorum garsondan..bahçesinde oturuyoruz masanın yanında bir pencere demirli duvara yakınız.. Pencereyi de saran sarmaşık gibi bir bitki dallarından sarkan meyveler var yeşil yeşil.. Eşim uzanıp bir tane koparıp yemeye başlıyor bakıyorum çam kozalağında çam fıstığı alırken karışmıyorum a a haram diyorum içimden nasıl alabildi diye düşünürken diğer masalardada yiyolarmış bitki kafenin miş yenebilirmiş bende koparıp yemeye başlıyorum okadar taze ve gűzel ki çok tatlı.. Garson nihayet geliyor ve bana kahve değilde oralet getiriyor.. Masaya koyuyor fakat benimle iddalaşıyor ben kahve istedim sen oralet getirdin diyorum yok sen oralet istedin diyor.. Değişime yolladım çokkk uzağa gitmesi gerekiyormuş yokuş ve yollar geçip getirmesi gerekiyormuş ben yinede yolladım sōylen erek garson gitti bizde kalktık..

Mehtap

Merhabalar ben eşimi 47 gün önce kaybettim. 2 gün üst üste rüyamda gördüm dün gördüğümü tam hatırlamıyorum sadece tebessüm aklımda kalmış, traşlı yüzü.bugunde eve girerken kapıya açmadan köşeden karşıma çıkıyor,daha önceden giydiği kırmızı mavi beyaz çizgili gömleği var üzerinde birden çok mutlu oluyorum onu çok sevdiğimi söylüyorum onu boşver gibi bi hareket yapıyor dibime geliyor gülüyor ve yanağından öpüyorum, gülümsemesi ve öptüğüm an çok mutlu oluyorum.Yorumlamanızı rica ederim,saygılarımla.