Rüyada birinin idrar yaptığını görmek

Rüyada birinin idrar yaptığını görmek günahların ya da hatalı davranışların kişinin ayağına dolanacağına, doğru iş ortaklığı yapacağına ve bunun kendisi için büyük bir şans olduğunun bilincinde olarak hareket edeceğine, bundan sonra sıhhatinin yerinde olacağına ve başarılarının hiç kesilmeyeceğine, yaşam standartlarının ve evindeki bereketin artacağına, kazancındaki verimliliğin artacağına, işlerinin yoluna gireceğine, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine, hastalıklarla boğuşmak zorunda kalacağına, eline geçen fırsatları bir türlü doğru ve hayırlı bir şekilde değerlendiremeyeceğine, güzel gelişmeler yaşayacağına yorulur.

Rüyada birinin idrar yaptığını gördüyseniz:

  • Ailenizden birisinin uzaklaşması, bir yerlere gitmesi ya da sizinle ters düşüncelere girerek yollarınızı ayirması olasıdır.

Rüyada sürekli idrar yapmak kuracağı bir ortaklığın yeni bir hayatın kapılarını açacağına, rakipler ile rekabet edemeyecek durumlara düşeceğine, büyük zorluklar yaşayıp en rahat olunan dönemde bile borçlardan ve parasal sıkıntılardan kurtulamayacağına yorulur.

Rüyada banyoda idrar yapmak tabiatı kötü olan kişiye, yaptığı çalışmaların rağbet görmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada koyu renk idrar görmek büyük bir zenginliğe ve saygınlığa kavuşacağına, mevki veya kariyer için sürekli çalışmak yerine, kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evin içinde idrar görmek sıkıntılı durumların yakın zaman içinde son bulacağına, huzursuzluk ve endişe gibi durumların ortadan kalkacağına, uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, üzüntülerinden ve endişelerinden kurtulacağına ve hastalığından tamamen kurtulup rahata ereceğine delalet eder.

Rüyada başkasını idrar yaparken görmek işlerinin gerileyeceğine, kar getiren işyerinin edilen zararın düzeltilmesi için alınan borç yüzünden çok büyük sorun yaratacağına, ancak bir türlü başaramayacağına ve istemeden de olsa işle ilgili geri dönüşü olmayan bir karar vereceğine yorulur.

Rüyada başkasının idrar görmek ancak daha sonra bu kararı düzelteceğine, bazı büyük kişilerden elinde bulunan iş için çeşitli teklifler alacağına, neşesini, mutluluğunu, huzurunu ve ağız tadını yitireceğine rivayet eder.

Rüyada idrarla oynamak hesabını veremeyecek işlere ortak olmayacağına, uzun bir süre boyunca tartışmalar yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada sık sık idrar yapmak endişe edilen konularda çok zor zamanlar geçirileceğine, alacağı birçok desteğe ve vereceği kararlara rağmen bir türlü kendisini toparlayamayacağına tabir olunur.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

One thought on “Rüyada birinin idrar yaptığını görmek

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.