Rüyada başından yaralandığını görmek

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyada başından yaralandığını görmek çok hareketli ve heyecanlı günler yaşayacağına, kazançlarının gittikçe azalacağına, başarılarının düşmesi nedeni ile makamının zarar göreceğine, deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, zayıflayacağına, çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, hayatına yeni anlamlar ve değerler geleceğine, çok büyük başarılar elde edeceğine, uzun zamandan beri içinde kalmış olan şeyleri gerçekleştireceğine ve yardımlarından ötürü rüyayı gören kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına, insanlar arasında çok saygın bir yere gelineceğine, çok para kazanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başından yaralandığını gördüyseniz:

  • Kendinize güveninizi yavaş yavaş yeniden kazanmaya başlıyorsunuz.

Rüyada başkasının başında yara görmek borç aldığı parayı herhangi bir zorluk yaşamadan ödeyeceğine ve bu sayede çok yakın bir zaman içinde sorunlarını üzerinden atıp ferahlığa çıkacağına, sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine alamet eder.

Rüyada çocuğun başında yara görmek zamanının çoğunu kendisi için çok değerli olan ailesine ayıracağına ve rahata edeceği bir döneme gireceğine, insanların iyiliği, doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, kendini insanlara yardım etmeye adayacağına işaret etmektedir.

Rüyada başının yara olduğunu görmek zor zamanların sona ereceğine ve uzun süre sonra mutlu olunması yolunda bazı adımlar atılacağına, hatalarını telafi etme yoluna gideceğine inanılır.

Rüyada birinin başından yaralandığını görmek atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına işarettir.

Rüyada başında yara olduğunu görmek hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına ve çok iyi yerlere geleceğine, maddi açıdan çok zor duruma düşüleceğine, atılan adımlar sayesinde büyük fırsatlar elde edileceğine, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada baş parmakta yara görmek rakiplerini ve düşmanlarını korkutup kaçıracağına, hak edilen helal bir malın ele geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başından yaralandığını görmek moralinin yerine geleceğine, verimin kaçacağına ve yaşadığı huzurun biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada başında yara çıktığını görmek yeniden eski düzene geri dönmek zorunda kalacağına, dingin ve huzurlu bir ruh haline kavuşacağına delalet etmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.