Rüyada su dolu damacana görmek

Rüyada su dolu damacana görmek bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine, rahat edilecek bir döneme girileceğine, yanlış kişilere denk geleceğine, böylelikle ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, işlerinin hiçbir zaman aksamayacağına, aile hayatı içinde fikir çatışmalarının yaşanacağına, geleceğinin gerçekten de kısmetlerle dolacağına, büyük kazançlar elde ederek yardıma muhtaç insanlar için harcanacağına inanılır.

Rüyada su dolu damacana gördüyseniz:

  • Herkes sizin kadar hızlı olmayabilir.

Rüyada su dolu damacana görmek sıkıntılı ve üzüntülü bir dönem geçirileceğine ve gözyaşı akıtılacak ve büyük pişmanlık duyulacak bir karar vermek zorunda kalınacağına, alınacak kararlar doğrultusunda büyük başarı sağlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada su damacanası görmek parasının azalacağına, dostları ile samimiyetini daha fazla ilerleteceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir damacana su görmek büyük bir kazanç elde edileceğine, ortaklıklarda tartışmaların yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada damacanaya su doldurmak sıkıntılarından kurtulacağına, düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine, işlerinin kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, çok zor günler geçirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada damacana su görmek saygın biri olacağına, çekilen sıkıntıların karşılığını en iyi şekilde alacak olan rüya sahibinin dertsiz bir sürece gireceğine işaret eder.

Rüyada su damacanası taşımak gördüğü gerçekler yüzünden moralinin bozulacağına, bir sebeple ister istemez bazı kişilere yardım için başvuracağına inanılır.

Rüyada boş damacana görmek karşısına çıkan zorluklara göğüs gereceğine, kişinin rahat bir nefes alacağına delalet eder.

Rüyada evin içini su dolu görmek kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine, aile içinde huzurlu ve sakin bir ortamın olacağına rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
çetin

evimdeki, su damacanasından içmek için küçük bir şişeye su doldurdum. Baktım damacanadaki su ağzına kadar doluymuş sadece az önce içine su doldurduğum şişenin suyu kadar (iki su bardağı su kadar ) su eksikmiş.