Rüyada arkadaşını asker kıyafetiyle görmek

Rüyada arkadaşını asker kıyafetiyle görmek aile hayatında çok büyük bir mutluluğa yani evliliğe adım atacağına, sorunlarını çözebileceğine, girdiği bütün işlerde ferahlığa kavuşacağına, hayatından kendisine üzüntü ve sıkıntı veren insanları çıkaracağına, iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine, yüksek makamlara geleceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, işlerinin günden güne daha da bozulacağına, şansının bir türlü dönmeyeceğine, moralinin, huzurunun, neşesinin yerine geleceğine ve yüzünden gülümsemenin hiç eksik olmayacağına, çok sayıda sorunla boğuşmak zorunda kalacağına, kardeşiyle arasındaki sorunları çözeceğine alamet eder.

Rüyada arkadaşını asker kıyafetiyle gördüyseniz:

  • İş kurmak veya iş bulmak gibi düşünceleriniz varsa bunu da bir erkekten gelen yardımlarla halledeceksiniz.

Rüyada arkadaşını asker kıyafetiyle görmek çok hayırlı kişiler ile tanışacağına, bu kişiler sayesinde gün geçtikçe daha iyi bir duruma geleceğine, güzel gelişmeler yaşayacağına yorulur.

Rüyada asker kıyafeti giymek deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına, tüm umutlarını ve sermayesini bu işe bağlayacağına inanılır.

Rüyada asker kıyafetini giydiğini görmek kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine, başarılarının artacağına, işlerinin hafifleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğini asker kıyafetiyle görmek hayatından kendisine üzüntü ve sıkıntı veren insanları çıkaracağına, patron koltuğuna yükseleceğine, önemli işlere imza atacağına delalettir.

Rüyada oğlunu asker kıyafetiyle görmek büyük fırsatlar yakalayacağına, bu fırsatları düzgün bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazançlar elde edeceğine, kesilmeyecek rızık ve kazanç sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada ölmüş birini asker kıyafetiyle görmek toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, işlerinde bereketin ve verimin artacağına delalet eder.

Rüyada sivil kıyafetli asker görmek rüyayı gören kişinin hem iş, hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına, kendisi için neyin doğru, neyin yanlış olduğuna dair yorumda bulunmakta zorlanacağına rivayet eder.

Rüyada sevgiliyi asker kıyafetiyle görmek sıkılacağına ve üzüleceğine, güzel başlayan çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine rivayet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

One thought on “Rüyada arkadaşını asker kıyafetiyle görmek

  1. Daha önceden askerî personeldim benimle birlikte bi arkadaşım vardı oda benim gibi şu an sivil rüyamda ikimizi tekrar askere çağrılmış olarak gördüm ve kamuflaj vardı üstümüzde konusuyoduk

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.