Rüyada arkadaşlarımı görmek

Rüyada arkadaşlarımı görmek iyileşeceğine, toparlanacağına, çok rahat ve hayırlı işlere gireceğine, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, çok üzüleceğine, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına, ruhunun iyileşmesi sayesinde bedeninin de şifa bulacağına, hayal kırıklığı yaşamayacağına, hiç ummadığı kadar büyük kazanç elde edeceğine, bu sayede sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi üzüntü çekmeden kurulacağına, iyi insan olmaktan vazgeçileceğine tabir olunur.

Rüyada arkadaşlarımı gördüyseniz:

  • Evliyseniz eşiniz beklenmedik bir davranışı sizi son derece mutlu edebilir.

Rüyada eski arkadaşla konuşmak eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, günahların af olacağına delalet etmektedir.

Rüyada rahmetli arkadaşını görmek vaktinizin bol kazanç getirecek işlerle geçeceğine, yapılacak olan bazı atılımların yakında sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşı kurtarmak azla yetinmeyi kendine layık bulmayacağına, gözünü en yukarılara dikeceğine, yeni kişilerle tanışacağına işarettir.

Rüyada arkadaşının evli olduğunu görmek sürekli olacak bir başarıya ve mutluluğa kavuşacağına, atılan adımlar ile yüzü güldürecek haberler alınacağına rivayet eder.

Rüyada arkadaşını askere yollamak ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, kariyerini her şeyden ön planda tutacağına, kabuslarla dolu geceler geçireceğine tabir olunur.

Rüyada eski yakın arkadaşını görmek hayırlı kişiler ile çok güzel bir ortaklık kurulacağına, eşinin her zaman kendisine saygı göstereceğine inanılır.

Rüyada bekar arkadaşı hamile görmek düşmanlarınızdan herhangi birinin kötü haberini alacağınıza, kurulu düzenin bozulacağına işarettir.

Rüyada arkadaşının saldırıya uğradığını görmek çok pişmanlık duyacağına, onu yalnız bırakmayacağına, kızına daima sahip çıkacağına ve onu desteklemekten de hiç vazgeçmeyeceğine işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
çetin

Gençlik yıllarımda tanıdığım arkadaşlarımla oturmuştuk onlara gençlik yıllarımızda benimle ilgili bir konuda olmuş bir şey hakkında bir şeyler anlatıyordum. Fakat hiç birinin yüzünü görmüyorum ve sadece ben konuşuyordum onlar dinliyordu.