Rüyada bir kadının düştüğünü görmek

Rüyada bir kadının düştüğünü görmek içine kapanacağına, elini eteğini her şeyden çekeceğine, eğitim hayatı ile ilgili olarak yeni bir kapı açılacağına, hedefleri daha net hale getirip, koşulları gözden geçirerek en kısa zamanda rahata erişmek için gerekli adımların atılacağına, yeni bir şehre taşınıp yeni bir işe gireceğine ve yeni işinde çok büyük başarılara imza atarak çok zengin biri olacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılara uğrayacağına, zahmet çekilerek ve uzun süre üzerinde çalışılarak hazırlanmış olan bir projenin çok büyük kazanç getireceğine, eski ahbaplarıyla da muhabbetini ilerleteceğine, takdir toplayacağına, ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine inanılır.

Rüyada bir kadının düştüğünü gördüyseniz:

  • Uzun vadeli düşünmeniz durumunda bazı olanaklar veya fırsatlar yüzünü gösterebilir.

Rüyada bir kadının bebek düşürdüğünü görmek maddi sorunlar yüzünden eşlerin birbirlerine düşeceklerine, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde çözüme ulaştırılacağına işaret etmektedir.

Rüyada hamile kadının düştüğünü görmek büyük parasal bir kazanca sahip olacağına, böylece üzüntüden, kederden ve stresten kurtulacağına delalettir.

Rüyada yaşlı kadının düştüğünü görmek ruhen ve bedenen yenileneceğine, tazeleneceğine ve canlanacağına, gittiği her yere beraberinde uğur götüreceğine rivayet eder.

Rüyada düşen kadın görmek tartışmalı durumların sona ereceğine, çok üzücü ve geri dönüşü olmayan hatalar yapılmasına sebep olacağına delalet eder.

Rüyada bir kadının düştüğünü görmek malını ve parasını kaybedeceğine ve bununla kalmayarak hayal kırıklığı yaşayarak mutsuz olacağına, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine ve kalp kırıklığı yaşatacak bir olayla karşılaşılacağına delalettir.

Rüyada bebek düşüren kadın görmek sahip olduğu işteki başarılarının kendisinde gurur ve özgüven duygularını yenileyeceğine, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına delalettir.

Rüyada balkondan düşen kadın görmek doğru yatırımlar yapacağına, dualarının, tövbelerinin ve dileklerinin kabul olacağına delalettir.

Rüyada tepsi düşürmek bulunduğu çevresinde madden ve manen kuvvetleneceğine, bazı kişiler tarafından karşısına çıkarılan engelleri herhangi bir zarar görmeden kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
çetin

Sevdiğim kadının yüksekten dönerek düştüğünü görüyorum. Tam yere çarpacakken sevdiğim kadının babası oradaymış ve sevdiğimi yere çarpmadan kucaklayarak kurtarıyor. Sevdiğim kadında adeta bir bebek gibi bacaklarını kendine doğru çekmiş vaziyette babasının kucağına düşüyor ve hiç zarar görmüyordu