Rüyada simit yedirmek

Rüyada simit yedirmek ayrılmış olanların kavuşacağına, büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına, sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına, kimseye el açmak zorunda kalmayacağına, her işi ile daha çok ses getireceğine, işinde uzmanlaşacağına, bilgi ile donanacağına ve okumaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine, aile bireyleri arasında tartışmalara ve kavgalara sebep olacağına, onların yaralarına merhem olacağına, sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine işaret eder.

Rüyada simit yedirmek gördüyseniz:

  • En ilgincine odaklanmanızda fayda var.

Rüyada birinin simit yediğini görmek maddi olarak az da olsa bir zarar görüleceğine, pek çok olumlu gelişmelere işaret eder.

Rüyada simit yediğini görmek kendisini kıskanan insanları yapacakları ile şaşırtacağına, işlerin gün geçtikçe daha kötüleşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada simit yedirmek kötülüklere gözünü kapatmaya, hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına işarettir.

Rüyada simit çay görmek sağlıklı bir hayat sürüleceğine, verilen emeklerin boşa çıkacağı bir döneme girileceğine delalet eder.

Rüyada simit koklamak üzüleceğine, zor durumda kalacağına, kötü giden bir birlikteliğin düzeleceğine, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada küflü simit görmek bahtının da çok parlak olacağına, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine delalet eder.

Rüyada simitçi dükkanı görmek uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine, zorlu çalışma koşulları sebebiyle yıpranılacağına, hem de kişinin bu süreçte psikolojik olarak zayıflayacağına delalet eder.

Rüyada simit vermek ele geçen fırsatlar sayesinde çok mutlu olayların gerçekleşeceğine, malını ve parasını sağlama alacağına işaret eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments