Rüyada dar merdivene çıkmak

Rüyada dar merdivene çıkmak sevilen kişilere bazı sürprizler yapılacağına, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına, zarar edeceği bir çalışmaya girmek zorunda kalacağına, işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine, uzun uğraşlar sonucunda rahat bir nefes alınacağına, rızkının genişleyeceğine, elinin bollaşacağına, maddi sorunların ve iş yaşantısındaki olumsuzlukların kişiyi çok fazla yıpratacağına, kendisini düşünmenin dışında sevdikleri için de her zaman çaba harcayacağına delalettir.

Rüyada dar merdivene çıkmak gördüyseniz:

  • Becerilerinizi ön plana çıkartıp güven duygusunu da yakalarsanız daha başarılı projelere imza atabilirsiniz.

Rüyada dar bir merdivenden yukarı çıkmak sevdiği bir kişinin uzun zamandan beri arzuladığı bir şeyi kendisine hediye olarak vereceğine, fakir fukaranın karnının doyurulacağına delalet etmektedir.

Rüyada dar merdivenden yukarı çıkmak çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine, hiç beklemediği kişilerden ihanet göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada dar bir merdivenden çıkmak kıskançlık yapan bir kişi ile tartışılacağına, bir sebeple çok zor ve başını ağrıtacak durumlar yaşayacağına, büyük üzüntüler olacağına, kısmetlerinin çok kısa zamanda tükeneceğine alamet eder.

Rüyada dar merdivene çıkmak sorunların çabucak atlatılacağına, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine, onları büyük bir mutluluk ve heyecan içinde karşılayacağına delalettir.

Rüyada dar merdiven çıkmak aklına giren şeytana uyacağına, bir hastalığa maruz kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada dar merdivenlerden yukarı çıkmak her şeyin etiketinin iki katına çıkıp, insanların alım gücünün azalacağına, gözyaşının dineceğine, şansın ve kısmetin açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada dar merdiven inmek maddi ve manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, küçük şeyleri kafaya takıp moralinin bozulmasına, canın sıkılmasına da izin vermeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada dar bir merdivenden inmek yakın bir zamanda çok büyük kazançlar elde edilerek iş kurma konusunda adım atılacağına, bir anda karamsarlığa kapılacak olan rüya sahibinin düşünmeden alacağı kararlar yüzünden daha sonra rahatsızlık duyacağına delalet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.