Rüyada çocuğunun yaralandığını görmek

Rüyada çocuğunun yaralandığını görmek güvensizliğini yeneceğine, kendisini olumlu yönde telkin edeceğine ve bu sayede kalıcı olacak rızka ve mutluluğa kavuşacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulmasına yardım edeceğine, hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine ve çok iyi paralar kazanılacağına, işindeki verimliliğinin artacağına, daha fazla kazanç elde edebileceği yolları keşfedeceğine, uzak bir yerden kötü haberler geleceğine, bu yüzden aile hayatında çok büyük bir üzüntü yaşanacağına, çözümlere ve çarelere kavuşacağına, toplumda suçlu, allah katında da günahkâr durumuna düşeceğine tabir olunur.

Rüyada çocuğunun yaralandığını gördüyseniz:

  • Uzun vadeli hedefleriniz ön plana çıkabilir veya uzun vadeli amaçlarınızı hatırlayabilirsiniz.

Rüyada çocuğunun sırtında yara görmek girdiği bu yolda önlenemez bir yükselişe geçeceğine ve her yeni çalışması ile daha çok kitleye ulaşıp çok ünlü biri olacağına, engellerden kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada çocuğunda yara görmek hayallerin gerçekleşmeyeceğine ve bu yüzden fakirlik yaşanacağına, güzel günler görüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada çocuğun başında yara görmek moralinin, keyfinin yerine geleceğine, bir sebeple çok sıkıntılı ve sancılı günler yaşayacağına ve ne kadar çabalansa da olayların kendiliğinden düzene girip iyileşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çocuğun yaralandığını görmek işlerin büyük bir açmaza gireceğine, hayatı ve kendisi için sağlıklı kararlar alamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çocuğunun kazada yaralandığını görmek aile hayatında içinden çıkılmaz bir hal alan olaylar ile karşılaşacağına, hayatı boyunca da şansın hep böyle devam edeceğine delalet eder.

Rüyada çocuğunun vücudunda yaralar görmek işinde uzmanlaşmak ve makam sahibi olmak için atılımlara geçeceğine, gerçek olmayan ithamlarla başkalarına saldırıda bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada çocuğunun yaralandığını görmek gerçekleştirilmek istenen projelerin heba olacağına, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına ve maddi olarak da büyük destek vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada çocuğunun yüzünde yara görmek çekilen sıkıntıların karşılığını en iyi şekilde alacak olan rüya sahibinin dertsiz bir sürece gireceğine, elini attığı hiçbir işte başarı kaydedemeyip, başkalarının gözünde gülünç durumlara düşeceğine delalet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Barış

Çocuğumu annemlere bırakmışım ben dışarıdayım bir yerde eenk geliyoruz tekrar boğazında yara var