Rüyada evinin kapısını kilitlemek

Rüyada evinin kapısını kilitlemek hem de yeni mülkler satın alacağına, yapılacak karalama çalışmalarının herhangi bir zarar veremeyeceğine, hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine, isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına, çok hayırlı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine, elin bollaşacağına, uzun yıllardan beri kurulan hayallerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, ancak daha önceden kendisini tanıyan kötü kalpli ve zalim birisi tarafından yine kötülüğe çekilmeye çalışılacağına işarettir.

Rüyada evinin kapısını kilitlemek gördüyseniz:

  • Çok fazla direnişle karşılaşmayacağınız yolları seçmenizde fayda var.

Rüyada evin kapılarını kilitlemek elinden gelen herşeyi büyük bir sabırla gerçekleştireceğine, sorunlarından kurtulmak için sevdiği kişilerden yardım isteyeceğine ancak herhangi bir kişiden bir türlü yardım alamayacağına, işinin başından ayrılmayacağına inanılır.

Rüyada evinin kapısını kilitlemek huzurlu bir aile ortamına kavuşulacağına, iş hayatında makam sahibi olunacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, ferah bir eve geçileceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına yorulur.

Rüyada evin kapısını kilitlemek iyi niyetlerinin karşılık göreceğine, fikirlerinin can bulacağına, rüya sahibinin eskisine göre çok daha akılcı ve mantıklı davranarak, hayatını çok daha iyi bir hale getireceğine delalet eder.

Rüyada kapıları kilitlemek sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına, rüya sahibinin yeteneğini, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına işaret etmektedir.

Rüyada anahtarla kapı kilitlemek her şeyin yolunda gideceğine, kazancın artacağına, borçlarından, maddi yükümlülüklerin verdiği ağırlıktan, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada kapı kilitlemek açmak hayırlı bir şekilde başlayan bazı projelerin zarar ederek yarıda kalacağına, bir sebeple arkadaşları ile konu ile ilgili olarak tartışacağına rivayet eder.

Rüyada ev kapısını kilitlemek gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, gelir elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada balkon kapısı kilitlemek rahatsızlık vereceğine, yakın görüşülen biriyle arada kırıcı konuşmalar geçeceği için kişinin moralinin bozulacağına inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
NazarMehmet

Bir odada kardeşimle beraber oturuyoruz.İkimizin elindede smith wesson 6 patlar tabanca var.Karşımızda bir bayan var.Kardeṣim bana telefonunu gösterip bir şeyler anlatıyor.Derken kendimi bahçede buluyorum.Eve girip evin kapısını içerden sürgüleyip kitliyorum,sanki bir tehlike varmış gibi hissederek.Eve deminki kadın girmeye çalışıyor,kapı kilitli olduğu için pencerelerden girmeye çalışıp tüm pencereleri kontrol ediyor.Ben de elimde tabanca kadını içerden gözlüyorum.Derken uyandım.