Rüyada çikolata şeker görmek

Rüyada çikolata şeker görmek çok sert eleştirilerle karşılaşılacağına, ana baba duaları sayesinde hayat içerisinde hem çok saygın ve hem sözü geçen bir kişi olunacağına, iş dünyasında iyi bir yere gelineceğine, işine daha büyük bir hevesle sarılacağına, çok daha iyi ve daha başarılı bir döneme gireceğine, sorunların kısa bir sürede çözüm bulacağına, günlerin hiç olmadığı kadar hareketli ve heyecanlı geçeceğine, sevdiği birini kırmaya, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına yorulur.

Rüyada çikolata şeker gördüyseniz:

  • Ortak girişimleriniz yeni maddi kazanımlara neden olabilir.

Rüyada çikolatalı şeker görmek huysuz ve dedikoducu bir eşe sahip olunacağına, uzun süreden beri ödenen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine işarettir.

Rüyada çikolata şekeri görmek sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına, kişinin dualarının ve hayallerinin gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada çikolata şeker dağıtmak aile hayatı ile ilgili çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve rüya sahibinin evlilik yolunda ilerleyeceğine, işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine ve yollarına hayırlı kısmetlerin çıkacağına işarettir.

Rüyada şeker çikolata görmek birlikteliğe başlayacağına, edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına işarettir.

Rüyada şeker ve çikolata görmek yalancı bir akraba yüzünden maddi zarara uğranacağına, eline geçen fırsatların kısa zaman içinde faydalarını göstereceğine tabir olunur.

Rüyada çikolata şeker görmek rahatlatacağına ve manevi olarak güç vereceğine, çok yüksek mevkilerde bulunacağına rivayet eder.

Rüyada şeker çikolata dağıtmak hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına, korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına rivayet eder.

Rüyada çikolatalı şeker yediğini görmek kızına daima sahip çıkacağına, rahatının her zaman yerinde olacağına rivayet eder.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.