Rüyada başında yaralar olduğunu görmek

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyada başında yaralar olduğunu görmek kafa karışıklığından sıyrılacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışacağına, tabiri caizse derin bir oh çekeceğine, yorucu geçen bir döneme girileceğine, hedeflerini tutturmayı başaracağına, elindeki fırsatları çok iyi değerlendireceğine, mutluluğunun her geçen gün artacağına, sorumluluk alacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine işaret etmektedir.

Rüyada başında yaralar olduğunu gördüyseniz:

  • Ailenizle ilgili bazı angarya işlerle uğraşmak zorunda da kalabilirsiniz.

Rüyada birini başından yaralanmak dinç kalacağına, yaşamının afiyet içinde sürüp gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin başından yaralandığını görmek zorlukların günden güne artacağına, iş kaybı yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada çocuğun başında yara görmek kısa süre içinde hayatını kaybedeceğine, hem kendisi için hem aile bireyleri için iyi olaylar yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada başının yara olduğunu görmek sevdiklerinden ayrı geçirdiği bir dakikanın bile kendisine azap vereceğine, sağlık sorunları ile ilgili bir haber alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada başında yaralar olduğunu görmek kazancının günden güne çok artacağına, maddi olarak rahatladığı bir dönemde büyük ve hayırlı bir ortaklık kuracağına, bu ortaklık sayesinde iş dünyasında daha çok tanınacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, aile bireylerinden biri ile ilgili üzücü bir haber alacağına delalet eder.

Rüyada başında yara çıktığını görmek sevdiği kişiler ile kuracağı bir ortaklık sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayal ettiği şeylere kavuşacağına inanılır.

Rüyada başkasının başında yara görmek malında azalmaya, aile hayatında çok güzel bir birlikteliğe yelken açılacağına rivayet eder.

Rüyada baş parmakta yara görmek rızkının genişleyeceğine, bankadaki hesabının kabaracağına, çok gereksiz ve yanlış atılımların yapılacağına yorulmaktadır.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.