Rüyada arkadaşı için ağlamak

Rüyada arkadaşı için ağlamak ev huzurunun ve bereketinin gün geçtikçe daha da artacağına, sıkıntılarından kurtulup huzura kavuşacağına, kendini kötü ve moralsiz hissedeceğine bu durumun da yüzünün asılmasına neden olacağına, ele geçen paraları gelecekte evlatlarının kendi hayatlarını kurmaları için birikime yönlendirileceğine, kötü kişilerden uzak durulacağına, rahat ve kolay şekilde yaşamaya başlayacağına, muradına ereceğine, mesleğinde istediği başarıyı elde etme imkânı bulacağına, daha sonra yaşanan sorunun kökenine inileceğine, aslında nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına yorulur.

Rüyada arkadaşı için ağlamak gördüyseniz:

  • İşleri kendi bildiğiniz yöntemlerle ele alarak ya da pratik olarak maddi anlamda rahat davranma şansı bulabilirsiniz.

Rüyada arkadaşınla birlikte ağlamak çok başarılı olunacağına, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, hayat içinde rahatsız zamanlar geçireceğine,  bu durumları atlatmak için tekin olmayan bazı kişiler ile muhatap olacağına inanılır.

Rüyada erkek arkadaşının ağladığını görmek rahat bir nefes alınacağına, eğer işsizse iş bulacağına delalet eder.

Rüyada arkadaşına ağlamak büyük başarılar kazanacağına, rahata ve kolaylığa kavuşacağına yorulur.

Rüyada arkadaşınla ağlamak çareye ve çözüme ulaşacağına, kişinin ağız tadının ve rahatının yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada iş arkadaşının ağladığını görmek gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim saplanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine, artık rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada arkadaşına sarılıp ağlamak sorunlarını ve sıkıntılarını büyük bir adım atarak ortadan kaldıracağına, atılacak adım sayesinde çok büyük başarı kazanacağına delalettir.

Rüyada arkadaşının öldüğünü görüp ağlamak yaralayacağına ve küstüreceğine, iflasın eşiğine geleceğine, hayatının bir anda allak bullak olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada arkadaşının omzunda ağlamak bütünlük ve dayanışma içinde olacağına, duyduğu hiçbir şeye inanmayacağına işaret eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Leyla

Rüyamda başka biriyle tartışma yaşıyordum sonra arkadasim beni ayırmaya geliyor du daha sonra bir kız geliyor du ve onu yanaktan öpüyor du sonra en yakın arkadaşım başka birine böyle yapması beni çok sinirlendiirdi bende kıskançlık duyup kavga ediyordum onunla sonra ağlayarak sınıftan çıkıyordum