Rüyada adam boğazını kesmek

Rüyada adam boğazını kesmek böylece aralarındaki buzların eriyeceğine, özellikle evlilik için gün sayılacağına, yaşayacağı güzel gelişmeler sayesinde mutlu olacağına, kendisine kefil olan tanıdıklarını da zor durumda bırakacağına, ayağa gelen fırsatların kaçırılacağına, sorunlu bir ilişkinin sona erdirileceğine, resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına, sıkıntının, derdin sona ereceğine, az da olsa kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada adam boğazını kesmek gördüyseniz:

  • Sorunları tırmandırırsanız, uzun süre tatzılıklar devam edebilir.

Rüyada adam boğazını kesmek atılacak adımın ardından yeni bir proje için çalışmaya başlanacağına, bir sebeple ürünü satan kişi ile mahkemelik olunacağına, epey tartışma yaşandıktan sonra rüya sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine alamet eder.

Rüyada boğazını keserek adam öldürmek iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük deneyimler kazanılacağına, yaşam standartlarının yükseleceğine, rahata, lükse ve konfora kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada çocuğun boğazını kesmek yetki ve söz sahibi olacağına, önemli ve büyük işlerin başına getirileceğine, işlerinin yolunda gideceğine, eşi ve çocukları ile ağız tadı ve iyi geçim içinde olacağına tabir olunur.

Rüyada kadın boğazı kesmek rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, maddi açıdan çok hayırlı ve güzel projeler gerçekleştirileceğine, işyerinde ve hanede çok büyük bolluk ve bereket olacağına delalet eder.

Rüyada adamın boğazını kesmek yaptığı hataları kısa zaman içinde düzelteceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedeceğine ve insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına, bunalacağına delalet eder.

Rüyada kendi çocuğunun boğazını kesmek daha sonra yolda karşısına çıkacak bazı engellerden ötürü tökezleyeceğine, işlerinin bu yüzden aksayacağına, gelecekle ilgili korkularının, kaygılarının, karamsarlığının, umutsuzluğunun ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada bıçakla boğazı kesmek stresinin ve sıkıntılarının her geçen gün daha da artacağına, çok büyük bazı fırsatlar yakalanacağına işarettir.

Rüyada bıçakla boğaz kesmek el attığı bütün işlerde büyük başarılar kazanacağına, aile içinde maddi sorunlar yüzünden çatlaklar oluşacağına işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments