Rüyada fotoğraf görmek

Rüyada fotoğraf görmek yaşadığı hayatın ve allah’ın kendisine sunduklarının farkında olarak her gün şükrü eda edeceğine, kara kara düşünür olacağına, ancak bu kişi ile olan işin sona ermesi ile sorunların ortadan kalkacağına, kazançlı bir döneme girileceğine, iş hayatında da değişikliklerin kapıda olacağına, kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, sevdikleriyle beraberliklerinde kavgalar oluşacağına, üstünlük ve ayrıcalık sağlayacağına, duygusallığın ön plana çıkacağına ve beklenen haberlerin nihayet geleceğine yorulur.

Rüyada fotoğraf gördüyseniz:

  • Belli ihtiyaçlarınız karşılanmıyorsa dikkatli olunması gerekiyor.

Rüyada ölünün fotoğrafına bakmak sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde gerçeğe döneceğine, üzerine düşen bazı çalışmaları yakın zamanda gerçekleştireceğine, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına delalet etmektedir.

Rüyada gelinlikli fotoğraf çektirmek önemli ve büyük işlerin başına getirileceğine, kazancın büyük bir kısmının kaybedileceğine rivayet eder.

Rüyada yırtık fotoğraf görmek borçlarını ödeyeceğine, sevilen bir kişi olunacağına tabir olunur.

Rüyada arkadaşının fotoğrafını görmek sevdikleri ile birlikte çok büyük bir sorun yaratmadan ortada kavuşacağına, sevdiğinin durumunun iyi olduğuna rivayet eder.

Rüyada dijital fotoğraf makinesi görmek rahatsızlık veren ve aile bireylerini birbirine düşüren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada elinde fotoğraf makinesi görmek haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, kazançlı bir döneme girileceğine inanılır.

Rüyada eski fotoğraflarını görmek elini attığı hiçbir işte başarı kaydedemeyip, başkalarının gözünde gülünç durumlara düşeceğine, iş hayatında yeni bir dönemin kapılarının açılacağına inanılır.

Rüyada fotoğraf görmek oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sadık

Rüyamda erkek dünürümün 10-15 yıl de yaşı a ait fotoğrafını gördüm. Diyorumki dünrümde yakışıklıymış