Rüyada yeşillik göl görmek

Rüyada yeşillik göl görmek deneyimli bir kişi ile kurulacak iş ilişkisi sayesinde rahat bir döneme girileceğine, aradaki akrabalık bağının, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine ve belki işle ilgili bir ortaklık kurulacağına, güzel başlayan bir ortaklığın işlerin kötü gitmesi üzerine bitme noktasına gelineceğine ve sıkıntıdan ötürü neredeyse hasta olunacağına, makam edineceğine, sıkıntıların ve zorluğun yakın zaman içinde ve herhangi bir zarar vermeden biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, ana baba sözü dinlemeye, ailesinin rızkını sağlayamaz hale geleceğine, sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına rivayet eder.

Rüyada yeşillik göl gördüyseniz:

  • Duygusal anlamda gardınızı düşüren durumlar olabilir.

Rüyada yeşil göl görmek zor işlerin altından kalkacağına ve çok uzun bir zamandan beri istediği mevkilere yakın bir zaman içinde geleceğine, insanlara karşı duygu ve düşünceleri konusunda hep açık olacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeşillikler içinde göl görmek makamının yükseleceğine, adının da yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına, sağlık sorunlarının kısa zaman içinde şifa bulacağına işaret eder.

Rüyada yeşil gölde yüzmek çocuklarının ve torunlarının daima dizinin dibinde yaşayacaklarına, onlarla doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına, zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına, hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına, yeni bir işe girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada yeşillik göl görmek büyük kazanç elde edeceğine, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına delalet eder.

Rüyada yeşillik içinde göl görmek sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına, huzursuzluk yaratan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına yorulmaktadır.

Rüyada koyu yeşil göl görmek bir sebeple hem kendi hem aile bireylerinin kaynaklarını kullanarak işin içinden çıkmaya çalışacağına, ancak bir türlü başaramayacağına ve istemeden de olsa işle ilgili geri dönüşü olmayan bir karar vereceğine, yaşadığı olayların kötü gideceğine işaret eder.

Rüyada yeşil göle girmek büyük bir zenginliğe kavuşacağına, sıkıntılarını üzerinden atacağına, çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada yeşil bir göl görmek üzüntülerin son bulacağına, iş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine işaret eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments