Rüyada yavrusunu yiyen kedi görmek

Rüyada yavrusunu yiyen kedi görmek çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, esenliği bulacağına, isteklerine ulaşmak konusunda muvaffak olacağına, sıkıntıların ve dertlerin artacağına, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine, ortaklık kurulan kişilerle büyük tartışmalar yaşanacağına, çalışma hayatını kurtarmak amacıyla istenmeyen yollara girileceğine ve tartışmaların arasında kalınacağına, sıkıntılardan yana çok güzel olayların yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada yavrusunu yiyen kedi gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki insanlardan etkileniyorsunuz, yeterince değerlendirme yapamazsanız size zarar gelebilir.

Rüyada kedi ve yavrusunu görmek borç aldığı parayı herhangi bir zorluk yaşamadan ödeyeceğine ve bu sayede çok yakın bir zaman içinde sorunlarını üzerinden atıp ferahlığa çıkacağına, onunla hayırlı şekilde devam edeceğine yorulur.

Rüyada beyaz kedi yavrusu görmek zengin bir hayat sürüleceğine, ekonomik kayıpların sürekli artacağına delalettir.

Rüyada yavru kedi tutmak böylece yaşanan uykusuz gecelerin biteceğine, maddi zarara uğrayacağına, yılların emeğini ve birikimini de böylece kaybedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada gri kedi yavrusu görmek hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, uzun süren çalışmalar sonunda yıpranmış olan sinirlerin düzeltilmesi için tatile çıkılacağına, haksızlıklara uğrayan rüya sahibinin sıkıntılı, stres içinde günler geçireceğine işarettir.

Rüyada kedi yavrularını beslemek hayatının kolaylaşacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına, borçlarının kapanacağına, neşesinin, keyfinin, ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine, onları gerektiği gibi değerlendiremeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yavru erkek kedi görmek ters giden işlerin yoluna sokulacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, bu iş sayesinde hane halkının hayal ettiği şeyleri kısa süre içinde gerçekleştireceğine, ağızdan çıkacak bir söz nedeni ile geri dönülmeyecek bir yola girileceğine ve bunların sonuçlarının kişinin tüm özel hayatına, iş hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına işarettir.

Rüyada beyaz kedi yavrusu sevmek buna rağmen işlerinin düzelmeyeceğine, bu yüzden borcun gittikçe artacağına, hayır vereceğine yorulur.

Rüyada yavru kedi sesi duymak çok büyük ve kötü durumlardan zarar görmeden çıkacağına, uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine, büyük bir çalışma gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına delalet etmektedir.