Rüyada sevdiğiniz insanı görmek

Rüyada sevdiğiniz insanı görmek deyim yerindeyse çevresinden yükselecek çatlak seslere taviz vermeyeceğine, kirli işlere bulaşacağına, kendini tehlikelere atacağına ve hatalar yapacağı bir dönem geçireceğine, tartışmaların tatlıya bağlanacağına, sonucun olumsuz olması halinde de suçun kendisinde kalacağına, kendisine ev ve araba gibi şeyler alarak büyük bir zenginliğe kavuşacağına, dualarından hayır görmeyeceğine, böylece başarı, kazanç, saygınlık, şöhret elde edeceğine, rahatsızlık duyulacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğiniz insanı gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızda veya yaratıcılık gerektiren uğraşı ya da girişimlerinizde yeni bir süreç başlıyor.

Rüyada sevdiğin insanın gittiğini görmek yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, büyük bir projeye ortak olarak gireceğine, elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin insanla tartışmak ticaretinin ilerlemeye başlayacağına, emek verdiği, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, kendisine kar ve mutluluk getireceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğin insanı ailenle tanıştırmak başarıya ve zafere giden yolun açılacağına, yüksek bir makamı olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiği insanın evine gitmek edilen duaların allah katında kabul görmesi sayesinde hanede bolluk ve bereketin artacağına, beraberliklerde hayal edilenden daha fazla mutlu olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin insanla ağlamak verilen  sözlerin tutulacağına, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, huzurunun artacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğin insanı dövmek çok büyük maddi ve manevi sorunlar yaşayacağına, kişinin istediği şeylerin biraz zorluklarla olacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin insanın ismini duymak rüya sahibinin bunun ayrıcalığının ve ne kadar özel bir duygu olduğunun farkında olarak yaşayacağına ve onların her zaman kıymetini bileceğine, allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine inanılır.

Rüyada sevdiği insanla kaçmak düşünce ve hatta kişilerden uzaklaşacağına, bir sebeple yakın bir arkadaştan ya da bir akrabadan yardım isteneceğine, bu yardımın gelmesine rağmen çok büyük bir darboğaza girileceğine ve çözüm yolları aranacağına inanılır.