Rüyada mezarlıkta uzanmak

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyada mezarlıkta uzanmak işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, huzurunun artacağına, borçların gittikçe artacağına, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, çalışmasından arta kalan zamanda, eğlenceli mekânlara gideceğine, bazen ne kadar hatırlamak istemese de onları yine de hep hatırlatacak birşeylerle karşılaşacağına, kural tanımadan, insanların öğütlerini dinlemeden yaşanacağına, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına, tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına yorulur.

Rüyada mezarlıkta uzanmak gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişileri veya ailenizi ihmal etmemeniz gerekiyor.

Rüyada mezarlıkta uzanmak rüya sahibinin hayatı boyunca istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına, parasal olarak gitgide daha kötü bir hale düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mezarın üstüne uzanmak maddi durumun orta halli seyir izleyeceğine, nankörlük, vefasızlık, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına işarettir.

Rüyada mezarda uzanmak çok büyük kazançlar elde ederek büyük bir zenginliğe kavuşacağına, orada tatsız olaylar yaşayacağına yorulur.

Rüyada mezara uzanmak hayatında yeni ve temiz başlangıçlara imza atacağına, güzel günler yaşayacağına yorulur.

Rüyada mezar üzerine uzanmak yeni bir işe geçiş yapılacağına, ona kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına yorulmaktadır.

Rüyada yatmak uzanmak herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve çok uzun zamandan beri hayali kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada dize uzanmak yurtdışına gidileceğine, maddi ve manevi olarak sevineceğine ve rahata ereceğine işarettir.

Rüyada birinin dizine uzanmak umudunu yitirdiği konuların ilerleme ve iyileşme göstereceğine, çok büyük başarılar elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına yorulmaktadır.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.