Rüyada kedi sevmek

Rüyada kedi sevmek yakın zaman içinde çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, sıkıntılarının biteceğine, başarısının ve mutluluğunun önündeki engellerin kalkacağına, kendisini yakın bir akrabasının ihaneti içinde bulacağına, aile bireylerini üzecek ve eldeki imkanların heba olmasına yol açacak bir kişi ile muhatap olacağına ve bu durumun rakipleri çok sevindireceğine, sadece istemenin ya da düşünmenin yetmeyeceğine, kendisini tanımasında, hayatına yön çizmesinde çevresinin de olumlu katkıları olacağına, lüksünün ve konforunun da baki olacağına, sorunlarından bu sayede kurtulacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde hiç olmadığı kadar büyük işler çıkartacağına, yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok daha iyi bir konuma geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada kedi sevmek gördüyseniz:

  • Sorunların çözümünü sağlamaya yarayabilecek belli bilgilere ulaşmak için uğraşabilirsiniz.

Rüyada kara kedi sevdiğini görmek işsiz olan kişinin iş sahibi olacağına, borcu olan kişinin borçlarını ödeyeceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına delalettir.

Rüyada kediyi sevdiğini görmek yaşadığı bunalımdan kurtulacağına, işine ve sevdiklerine dört elle sarılacağına, yaşam enerjisini geri kazanacağına, yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine, işlerinin çok iyi olacağına delalettir.

Rüyada yavru sarı kedi sevmek mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine, rüya sahibinin kurulu bir düzeni olacağına, bu sayede sabit gelire sahip olup, elinin dara düşmeyeceğine işarettir.

Rüyada kedi yavrularını sevmek işle ilgili olarak ummadığı bazı sıkıntıların ortaya çıkacağına, insanlara bol gülücük ve olumlu enerji dağıtacağına, büyüklerine saygıda küçüklerine de sevgide artık hiç kusur etmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada siyah kedi sevmek hedeflerine doğru adımlarla yürüyebilecek yollar bulacağına, çok kötü durumlara düşeceğine, çok zor zamanlar yaşayacağına inanılır.

Rüyada kedi görüp sevmek para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine, kendini ve günahsızlığını ispat edemeyecek noktalara geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada kedi yavrusu sevdiğini görmek kendisine zarar vermek isteyenlerin kendi dertlerine düşeceklerine ve yakın zamanda hayatında çok daha hayırlı bazı olayların yaşanacağına, geçim derdinin kalmayacağına ve uzun zamandır askıya alınmış olan amaçların gerçekleşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yavru kediyi sevmek anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine, kazancın daha da artacağına, sağlık sorunlarının sona ereceğine tabir olunur.