Rüyada istemediğin biriyle evlendiğini görmek

Rüyada istemediğin biriyle evlendiğini görmek huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına, sevinçli haberler alınacağına, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, çok büyük ve güzel çalışmalar ortaya koyup büyük başarılar kazanılacağına, ibadetine çok büyük bir bağlılık duyacağına, büyük başarılar kazanıp huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına, bir süre daha sıkıntı çekeceğine, kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada istemediğin biriyle evlendiğini gördüyseniz:

 • Karışık durumlar su yüzüne çıkmak üzere olabilir.

Rüyada istemedin biriyle evlenmek tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına, iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine delalettir.

Rüyada istemedi biriyle evlenmek kafasındaki her şeye kısa süre içinde başarılı bir şekilde kavuşacağına, kötü ve zor günler yaşanacağına delalet eder.

Rüyada istemeden evlendiğini görmek rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, günden günde daha fazla stres yapacağına ancak daha sonra bu dedikoduları ortaya atan insanları bularak kendilerini utandıracağına ve bu sayede kendisini feraha çıkarabileceğine tabir olunur.

Rüyada istemeyerek evlenmek hastalanacağına ve maddi anlamda zayıflayarak zor günler geçireceğine, maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına, işlerinin kısa süre içinde büyük kar getireceğine yorulur.

Rüyada istemediğin bir erkekle evlenmek karlı yatırımlarının da kendisine büyük kazanç getireceğine, oturaklı, ağır başlı, iyi huylu olması sayesinde herkes tarafından sevileceğine yorulmaktadır.

Rüyada istemediğin biriyle evlendiğini görmek huzurunu yerine getireceğine ve kişinin kendisi için çok isabetli bir şey yapmış olacağına, ticaretten yana arka arkaya kaçırılmayacak fırsatlar elde edeceğine, başarılı ve kazançlı olacağına delalet etmektedir.

Rüyada istemeyerek evlendirilmek işlerin çok büyük kazanç sağlayacağına, sağduyusu, yeteneği, sakinliği ve zekâsı ile hayatındaki dezavantajları dahi avantaja dönüştürmeyi başaracağına tabir olunur.

Rüyada istemeden evlendirilmek kişinin hayırsız işlere ve kötü kişilere denk geleceğine, dertlerini, sıkıntılarını, sorunlarını unutacağına delalettir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

5 yorum “Rüyada istemediğin biriyle evlendiğini görmek

 1. Rüyada beğendiğim biriyle evlendiğimi düşünüyorken o kişinin aslında makyajla kendini değiştirdiğini fark ettim. Sonra o kişiyi istemedim ve galiba kaçıyordum

 2. Rüyamda eskiden konuştuğum birisiyle istemeyerek evleniyordum. Ben neden böyle bir hata yaptım diyerek ondan kurtulmaya çalışıyordum.

  • Selam ve Muhabbetle,
   Rüyanız kısmete, geçime ve işe delalet eder. Rüya yorumuna göre gönül işlerinden yana çok kısmetli olacağına ve şansın yaver gideceğine; işlerin yoluna gireceğine ve geçim derdinin de son bulacağına; çok hayırlı bir işe girip kazandığı başarılar sayesinde çok büyük terfi edeceğine yorulmalıdır.

 3. Rüyamda ilk halamın kocasının beni istemeye geldiğini gördüm onu sevmiyordum ama inat uğruna evlenmeyi kabul etmiştim sonra pişman olmuştum ve anneme ağlayarak beni kurtar istemiyorum demiştim annem de ilk beni kurtarmak için plan yapmıştı ama sonra hiçbir şey yapmadı sonra evleneceğim adamın tipi birden değişti çok yakışıklı oldu benim de kanım kaynadı ona evlenmeyi yavaş yavaş kabul etmeye başladım sonra uyandım

  • Selam ve Muhabbetle,
   Rüyanız inanca, mutluluğa ve deneyimlere yorulmalıdır. Rüya yorumuna göre kendine olan inancının, kişiyi hayal kırıklığına uğratmayacağına; ikili ilişkilerde aradığı eşi bularak mutlu olacağına; şansın yüze güleceğine, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına işaret eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.