Rüyada ev almak

Rüyada ev almak aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine, elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına, maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine, yeni mekânlara gireceğine, imkanlarının artacağına, aşırı bencil davranarak sevdiklerini üzeceğine, şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, birçok kişiden borç alıp sorunları gidermeye çalışacağına, gücünün ve kudretinin hiç eksilmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ev almak gördüyseniz:

  • İşinizi kaybetme korkusu sizi korkutuyor.

Rüyada evde bulgur görmek gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına, yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine, çok güzel adımlar atılacağına yorulur.

Rüyada eve temiz su basması görmek gelişim içine girileceğine, önüne aksiliklerin ve engellerin çıkmayacağına, hayatının kolaylaşacağına, maddi gücünün yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızı evlenirken görmek rüya sahibinin hayatının en güzel günlerini yaşayacağına, maddi açıdan çok büyük sıkıntılara girileceğine ve aile huzurunun da kaçacağına delalet eder.

Rüyada evde havuz görmek sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olunacağına, kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine, iş hayatı içinde yeni bir sayfa açacağına delalettir.

Rüyada çöken ev görmek hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine, maddi açıdan çok büyük gelir kaynağı olacağına rivayet eder.

Rüyada evden kuşun kaçtığını görmek rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde sona ereceğine, yani insanlar ile vakit geçirerek kendisini deşarj edeceğine delalettir.

Rüyada evden cin kovmak maddi ve manevi kayıp yaşanacağına, üzüleceğine ve hatta hastalanacağına delalettir.

Rüyada eve kurt girdiğini görmek ilerleyeceğine alamet ederken aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına, ana baba için büyük bir ev alınacağına delalettir.