Rüyada büyücü kadın görmek

Rüyada büyücü kadın görmek aile hayatı ile ilgili çok güzel adımlar atılacağına ve çok hayırlı kazançlar elde edileceğine, dileklerin sorunsuzca yerine geleceği, allah’ın lütuflarını bulacağına, şifa göreceğine, hayatına ve kendisine önemli güzellikler katacağına, bir takım sorunlar çıkacağına ve kazancın düşeceğine, yaşlılığında da gezerek, dinlenerek, onunla bol vakit geçirerek, el ele, diz dize ve yanak yanağa yaşayacağına, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, kendisini kıskanan ve işlerini kötüleyen kişileri yenilgiye uğratacağına inanılır.

Rüyada büyücü kadın gördüyseniz:

  • Sizi arayıp, görüşmek isteyen kimseleri reddetmemelisiniz.

Rüyada büyücü kadın görmek sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, aylardan beri devam eden bir projenin nihayete erdirileceğine, bekârsa da evli bir kadınla birlikte olacağına işarettir.

Rüyada yaşlı büyücü kadın görmek ortaya koyacağı çalışmaların ya da projelerin istenen başarıyı getireceğine, yeni işler alacağına, daha fazla kazanç elde edeceğine yorulur.

Rüyada büyücü öldürmek kazancının kısa süre içinde yarı yarıya düşeceğine, kişinin hayatında kolaylıklar ve mutluluklar yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada büyücüye gitmek pişmanlık duyulacak şeyler yapılacağına, alınan bir haber ile moralinin bozulacağına tabir olunur.

Rüyada bedenen büyümek büyük sorunların yaşanacağına, sağlıklı biri olarak adımlar atacağına yorulmaktadır.

Rüyada karnı büyümek sorunlardan dolayı çöken maneviyatının iyileşmeye başlayacağına, moralinin düzeleceğine, rızkının çoğalacağına alamet eder.

Rüyada büyücü olduğunu görmek dertlerin, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine inanılır.

Rüyada büyücüye fal baktırmak ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, kişi ne kadar tedbir alırsa alsın bir türlü istediği sonuca ulaşamayacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yunus

Merhaba Uyumadan önce 41 defa Ayetel Kürsi dinliyordum uyuya kalmışım. Rüyamda iki yaşlı büyücü kadın gördüm. Birisiyle nedense konuştum. Sonra Birçok insan kılığında cin veya benzeri olduğunu hissettiğim kişiyle tanıştım tokalaştım. Ne konuştuğumuzu hatırlamıyorum ama beni korkutmadılar. Normal insan gibiydiler. Sonra beni arabayla alıp kapısında biri yaşlı, diğeri kar maskeli gözlerinde ateş olan yine cin olduğunu düşündüğüm varlıkların olduğu bir yere getirdiler. Sonrasını hatırlamıyorum.