Rüyada binadan aşağıya düşmek

Rüyada binadan aşağıya düşmek çok sevilen bir kişi olunacağına ve rahatsızlık verecek bir durumun yaşanmasının önüne geçileceğine, refah düzeyinin ve yaşam şartlarının hiç düşmeyeceğine, aile bireylerinin birbirlerine verecekleri destekler sayesinde işlerin eskisinden daha iyi ve daha büyük bir hale dönüşeceğine ve daha çok kazanç sağlayacağına, evlatlarından memnun olacağına, kendini kötü ve moralsiz hissedeceğine, elinde bulunan imkânların pek hayırlı olmayacağına, hayatınızın neşe dolacağına, güzelleşeceğine, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine delalettir.

Rüyada binadan aşağıya düşmek gördüyseniz:

  • Tahmin edilmesi zor hareketleri olan ya da güvenilmez kişilerden uzak durun.

Rüyada binadan aşağıya düşmek elinden gelen herşeyi yapacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine ve atılan her adımda daha kötü bir durum doğacağına tabir olunur.

Rüyada binadan aşağı düşmek çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine, tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına, işlerinde atacağı adımlar sayesinde şansının döneceğine alamet etmektedir.

Rüyada yüksek bir binadan aşağı inmek rakiplerden gelecek her türlü kötülük için önlem alınacağına, çok kötü durumlara düşeceğine, çok zor zamanlar yaşayacağına delalettir.

Rüyada binanın tepesinden aşağıya bakmak yaptığı hiçbir şeyden zevk alamayacağına, büyük bir beladan çok fazla zarar görmeden kurtulacağına işaret eder.

Rüyada yüksek bir binadan aşağıya bakmak geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, hayatının kendisini tatmin edecek kadar güzel ve hayırlı geçeceğine işarettir.

Rüyada yüksek binadan aşağıya inmek işlerinin bozulacağına, iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine, büyük bir projenin ortaya konulması sayesinde çok tanınan ve saygı duyulan bir kişi olacağına ve kazanılan bazı hayırlı kısmetler ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada binadan aşağı atlamak şansının ve kaderinin tabiri caizse hep el ele yürüyeceğine, masumluğunu ispat edeceğine, alnına sürülen lekeden allah’ın izni ve yardımı ile kurtulacağına işarettir.

Rüyada binadan aşağı bakmak parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine, geçmişten gelen yükleri, sorunları omuzundan atarak hafifleyeceğine işaret etmektedir.