Rüyada aşağıya düşmek

Rüyada aşağıya düşmek işlerinde çok büyük ilerleme sağlayacağına, iş hayatında başarılı sonuçlar alınacağına, aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, rüya sahibinin, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına, bir sebeple kısa bir zaman içinde çok üzüleceğine, hayatı boyunca şansının yaver gideceğine, geleceğinin parlak olacağına, büyük bir cesaret örneği göstererek ve ya allah diyerek çok riskli işlere gireceğine, deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine ve allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına, yakın bir zamanda işin başına geçileceğine, kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına, hem de ruhsal olarak yenilenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına işarettir.

Rüyada aşağıya düşmek gördüyseniz:

  • çekingen tarafınızı geri plana yollamalısınız.

Rüyada asansörle aşağıya düşmek iş hayatında rüya sahibinin çok kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine, üzüleceğine, ağlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada tepeden aşağı düşmek görülen tanıdık erkek aile büyüklerinden biri ise dileklerin allah katında kabul göreceğine, çok üzüntülü ve sıkıntılı durumların ortadan kalkacağına, borçların ödeneceğine işarettir.

Rüyada gökyüzünden aşağı düşmek rüya sahibinin kazancının da katlanarak çoğalacağına, çok büyük paralar ve mallar kaybedeceğine, iş hayatında çok büyük bir düşüş yaşanacağına delalet eder.

Rüyada balkondan aşağıya düşmek rahat bir dönem yaşanacağına, her konuda gelişme gösterileceğine rivayet eder.

Rüyada aşağıya düşmek işlerinin çoğalacağına, hayatının da daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına tabir olunur.

Rüyada asansörden aşağı düşmek sosyal hayatından geri kalarak yalnız bir hayat süreceğine, yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine, hayal ettiği herşeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına işarettir.

Rüyada yüksek bir yerden aşağı düşmek düşmanına galip geleceğine, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine delalet eder.

Rüyada yüksekten aşağıya düşmek üzüntü verici olaylar yaşanacağına, herkesin dikkatinin çekileceğine, üzülen bir arkadaşa yardımcı olunacağına rivayet etmektedir.