Rüyada yüksek yerden suya düşmek

Rüyada yüksek yerden suya düşmek işle ve aile ile hayırlı ve güzel haberlerin alınacağına, harcadığının çok daha fazlasını geri kazanacağına, parasının, malının ve aşının da çoğalacağına, bunun da maddi özgürlüğünü kazanmasına, ekmeğini daha kolay ve daha rahat elde etmesine vesile olacağına, sıkıntılı ve yorucu bir döneme gireceğine, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, bu sayede insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, haramdan uzak durup, allah’a dua edeceğine, uzun süreden beri ödenen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine yorulmaktadır.

Rüyada yüksek yerden suya düşmek gördüyseniz:

  • Daha az denenmiş yoldan ilerlemeniz performansınızı arttırmak veya ilerleme şansı yakalamanızı sağlayacak bir yol bulabilirsiniz.

Rüyada yüksek yerden suya düşmek bereketin ve neşenin eksik olmayacağına, sorunlarının ardının arkasının kesilmeyeceğine işaret eder.

Rüyada yüksek bir yerden suya düşmek istediği gibi hareket edeceğine, girdiği çalışmalardan alnının akıyla ve başarılı bir şekilde çıkacağına tabir olunur.

Rüyada yüksek bir yerden aşağıya düşmek arzularınızın gerçekleşeceğine, çok büyük projeler gerçekleştirip yüklü miktarda kazanç elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yüksek yerden havuza düşmek başkaları hakkında gıybet yapmak suretiyle günaha düşeceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına delalet eder.

Rüyada yüksek bir yerden aşağı düşmek yaşanan zor günlerin biteceğine, çekilen çilelerin unutulmasını sağlayacak kadar rahatın ve huzurun yerinde olacağına, kafasındaki kuşkulardan arınmak için hareket geçeceğine inanılır.

Rüyada arabayla yüksek bir yerden düşmek çok mutlu olacağına ve rahata ereceğine, sorunlarının çözüleceğine, işlerinin hal yoluna gireceğine, elinin bollaşacağına tabir olunur.

Rüyada yüksek bir yerden düşmekten kurtulmak sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine, zorlukların bir anda biteceğine işarettir.

Rüyada yüksek bir yerden düşmek yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına, sokağa çıkamaz ve arkadaşlarıyla görüşemez olacağına inanılır.