Rüyada yeni kardeşin doğduğunu görmek

Rüyada yeni kardeşin doğduğunu görmek kişinin hayata bakış açısında meydana gelen değişikliği aile hayatına da olumlu şekilde yansıtacağına ve karşılığını da en güzel şekilde göreceğine, işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine, sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, hayır getirecek bir konuda çalışacağına, çok büyük ve hayırlı olayların yaşanacağına, hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer allah’ın izni ile düzeleceğine, başına uğursuz olayların geleceğine, düzeninin bozulacağına, pişmanlığa, bazen istemediği şeyler yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeni kardeşin doğduğunu gördüyseniz:

 • Olayları farklı kişilerden araştırıp, ona göre karar vermelisiniz.

Rüyada yeni kardeş doğduğunu görmek bir organizasyona katılacağına, dostları, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, yüzünün de yerlere düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeni bir kardeşinin doğduğunu görmek rüyayı gören kişinin kendisi işini kuracağına, bunun da kendisini çok iyi hissetmesine vesile olacağına inanılır.

Rüyada yeni kardeşinin doğduğunu görmek kırgınlıkların sona ereceğine ve yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına, attığı her adımla çok daha fazla kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada yeni kardeşin doğduğunu görmek elinize geçecek paraların hızlı bir şekilde kaybolacağına, onlara iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine rivayet eder.

Rüyada kardeş doğduğunu görmek hayallerini ve arzularını gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, umutlarının da tükeneceğine alamet etmektedir.

Rüyada kardeşimin doğduğunu görmek eşlerin birbirlerinden çok soğuyacaklarına ve bu durumu ortadan kaldırmak için araya giren bazı kişilerin işlerin daha da içinden çıkılmaz bir hal almasına sebep olacağına, maddi sorunlar yüzünden sıkıntıya girileceğine ve zarara uğranacağına alamet eder.

Rüyada erkek kardeşinin doğduğunu görmek kişinin kalbini titreten, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına, kendi ayaklarının üstünde durmayı, tek başına ailesini geçindirmeyi ve kimseden destek almadan, çalışarak, emek vererek ve alın teri akıtarak geçimini sürdürmeyi başaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada kardeşin doğduğunu görmek karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına, gelirinin artacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına ve yarınların kendisine hayır getireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına işaret eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

7 yorum “Rüyada yeni kardeşin doğduğunu görmek

  • Selam ve Muhabbetle,
   Görülen rüya şifaya, iyiliğe ve başarıya delalettir. Rüya tabirine göre dertlerinin şifasına, sorunlarının çarelerine, problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına; eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına; başarıyı, kazancı, mutluluğu ve huzuru yakalayacağına işarettir.

 1. Rüyamda yeni bir erkek kardeşimin doğmuş olduğunu gördüm. Fakat bunu onun kıyafetlerini gördükten sonra öğreniyordum.

  • Selam ve Muhabbetle,
   Rüyanız habere, berekete ve güzelliğe delalettir. Rüya yorumuna göre sevinçli ve hayırlı haberler getirecek bir kişinin haneye geleceğine ve gelişiyle haneye neşe dolacağına; kazancın artması ile bolluğa ve berekete kavuşulacağına; hayatın çok daha kolay ve güzel hale geleceğine, alım gücünün artacağına yorulmalıdır.

 2. oncelikle belirtmek isterim ki gebeyim ruyamda karnmda bebegin hareket ettigini goruyorum sonra bakiyorum karnimdan balik cikyo bu bebek degil diyorum sonra bakiuorum birsuru daha balik cikiyo heryermden agzmdan karnimdan vb. sonra onlarin arasinda bebegi de goruyorum ölmüs bi sekilde uyaniyorum o sekilde sabah ezani okunuyo

  • Selam ve Muhabbetle,
   Rüyanız isteklere, gelişmelere ve güce işarettir. Rüya alimlerine göre uzun bir zamandan beri istediği bazı hayallerine yakında kavuşacağına; hayatına heyecan ve renk katacak gelişmeler yaşayacağına; iş güç konusunda birçok karar verileceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına alamettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.