Rüyada sevdiğin birini çirkin görmek

Rüyada sevdiğin birini çirkin görmek hafifleyeceğine, ancak gelecek için kişinin hayatını bu işten kazanıp çok rahat bir yaşama kavuşacağına, bir süre sıkıntı çekeceğine ve bu dönemde sabırlı olmakta zorlanan rüya sahibinin sinirli, öfkeli hareketlerde bulunacağına, eğitim konusunda bulunan eksiklerin giderileceğine, kişinin kendisini çok hafiflemiş hissederek hayatına devam edeceğine, onuruna ve şerefine leke süreceğine, barış için adım atacağına, canını sıkılacağına delalettir.

Rüyada sevdiğin birini çirkin gördüyseniz:

  • Çevrenizde çok fazla fırsat ya da olanak olmasına rağmen, kalbiniz ya da sezgileriniz sizi yanlış yöne sevk edebilir.

Rüyada sevdiği kızı çirkin görmek sorunlarının gün geçtikçe daha da artacağına, elinde bulunan çalışmaların sıkıntılı bir duruma geleceğine, anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğin kişiyi çirkin görmek iş konusunda çok büyük deneyimlere sahip bir kişi ile ortaklık kurulacağına, hiç beklenmeyen bir anda çok hoş ve çok tatlı birisi ile bir ilişkiye başlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiği insanı çirkin görmek aile bireylerinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, kişinin bu sayede başarısı ile ön plana çıkacağına, işinde terfi edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızı çirkin görmek geçim sıkıntısına düşeceğine, illet hastalıklara yakalanıp kurtulamayacağına, hayatında hiç olmadığı kadar huzurlu ve keyifli olacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğinin çirkinleştiğini görmek büyük çalışmalar sırasında çok güzel günler göreceğine, çocuklar gibi mutlu olacağına, tüm zamanını bu hayaline adayacağına ve bu sayede çok büyük bir kazanç sağlayacak işlere girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin insanı çirkin görmek birçok dertle muhatap olacağına, zor bir işe girileceğine delalet eder.

Rüyada sevdiğin birini çirkin görmek hayatından ve şansından yana razı geleceğine, rüyayı gören kişinin, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiği erkeği çirkin görmek kısmetin bir dönem için değil daimi olacağına, ticaretinin uluslararası bir nitelik kazanacağına, kişinin yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak hem zengin olacağına hem de kendi işini kurup yönetici konumuna geleceğine delalettir.