Rüyada saçının kesilmesi ve ağlamak

Rüyada saçının kesilmesi ve ağlamak eğlence ve renk geleceğine, tek başına bir hayat sürmeye başlayacağına, ancak yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına, bu durumdan ötürü çok sevineceğine, o kişiyle güzel günler geçireceğine, sıkıntıya, zorluğa ve darlığa düşeceğine, arkasından iyi anılan kişi olacağına, çok güzel günler ile karşılaşacağına, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine ve çok mutlu olacağına, maddi imkânlarının azalacağına inanılır.

Rüyada saçının kesilmesi ve ağlamak gördüyseniz:

  • Bir arkadaşınızın yararına, önemli bir işten ya da olası bir karşı cins ilişkisinden vaz geçebilirsiniz.

Rüyada saçı kesildiği için ağlamak üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine, alınan hayır dualarıyla aile hayatında güzel şeyler yaşanacağına ve kısmetin açılıp hayırlı bir kişiyle evlenileceğine delalettir.

Rüyada saç kesildiği için ağlamak patron koltuğuna yükseleceğine, rüyayı gören kişinin ihtiyaçlarını yeterli oranda karşılayamayacağına ve zor günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada saçının kesilmesi ve ağlamak güzel gelişmeler yaşayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından büyük bir azim gösterisi sayesinde kurtulacağına delalet eder.

Rüyada saçının kesildiğini ve ağladığını görmek eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına, maddi zararlara uğrayacağına delalet eder.

Rüyada saç kesilmesi görmek hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, herhangi bir problemle karşılaşmayacağına tabir olunur.

Rüyada saçı kesildiğini görmek kendisini çok yıpratacağına, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına ve bu konuda elinin boş dönmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada saçını kesilmesini görmek kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine, üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına işarettir.

Rüyada birinin saçlarının kesildiğini görmek atılan adımlar sayesinde büyük fırsatlar elde edileceğine, sevdikleri ile birlikte çok büyük bir sorun yaratmadan ortada kavuşacağına tabir olunur.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sevda

Kafama atılan dikişler yüzünden alın tarafımdan 3 parmak kadar saçım kesik rüyamda bir kadın kafamın üst tarafından saçlarımı kesiyor bende bir anda fark edip onu durdurup ağlamaya başlıyorum