Rüyada ölmüş babayı küs görmek

Rüyada ölmüş babayı küs görmek eğlenceli ve güzel ortamlarda bulunacağınıza, çevrenizde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına, bir sebeple çok kötü günler geçireceğine, evinin düzenini, çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine, yanında çok mutlu ve huzurlu hissettiği bir kişi ile sonunda evlilik olacak bir birlikteliğe başlayacağına, yaşadığı zorluğun biteceğine, dertlerinin şifasına, sorunlarının çarelerine, problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına, iş konusunda da yeni bir atılım yapmak için niyetlenileceğine, suçsuz olduğunu ortaya çıkarmak için çeşitli kişiler ile büyük tartışmalar yapacağına, bol hayır duası alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş babayı küs gördüyseniz:

  • Size inanan veya sizden ince ya da özverili davranışlar bekleyen kişiler sizi yanlış anlayabilirler.

Rüyada ölmüş babayı küs görmek keyfinden ve neşesinden kaybedeceğine, güçten ve takatten düşeceğine, işlerinin bozulacağına, rızkını kazanacak kadar çalışıp, geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine delalettir.

Rüyada küs olduğun babanı görmek hayırlı bir kısmet çıkacağına, rüya sahibinin kendisini çaresiz hissederek, bir türlü işin içinden sıyrılamayıp sinirden gözyaşı dökeceğine delalet etmektedir.

Rüyada babaya küstüğünü görmek ah ve beddua almamak için özen göstereceğine, kalp kırmayacağına, sabırla hayatına devam edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada babayla küs olduğunu görmek maddi imkanlarının çoğalacağına, ihtiyaçlarını kolaylıkla gidereceğine işaret etmektedir.

Rüyada küs olduğu babasını görmek hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına ve rahata ereceğine, sevdiği kişilerden biri ile arasının yaşanan bir tatsızlıktan dolayı açılacağına işarettir.

Rüyada babayla küs olmak çok güzel adımlar atılacağına, işe zorla gidip geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş babasını küs görmek ortaya çıkan sıkıntılara, iş hayatında yapılan bir hata yüzünden zarara düşüleceğine, belirsizlik ve huzursuzlukla geçen günlerinden kurtulacağına alamet eder.

Rüyada babanın küs olduğunu görmek zorlukları teker teker aşacağına, sevilen bir kişiye yardım edileceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde atlatacağına rivayet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

2 thoughts on “Rüyada ölmüş babayı küs görmek

  1. rüyamda daha senesi dolmamış fakat çok yakın olan olmus babami tum aile fertlerine koştuğunu esimin yalvarmalarina rağmen eve gelmediğini çekip gittiğini gordum son sözü palarimi yerken iyiydi demesi olmus bu rüya ne anlam iceriyor

  2. Rüyamda ölmüş babamı gördüm kur toprak üzerınde oturuyor napıyon babam dedımde sana küstüm ama hakım helal etım üzülme dedı bu ne anlama gelir lütfen yazın

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.