Rüyada namaz vaktini kaçırmak

Rüyada namaz vaktini kaçırmak yapılan işlerde büyük başarı kazanılacağına, kendisine karşı kurulan kumpaslardan hiçbir zarar görmeden kurtulacağına, kendisini bu topluluğa yakın göreceğine, elinde bulunan imkânları kullanarak çok hayırlı projelere imza atacağına, her istediğini alabileceğine, maddi problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, kasasının ağırlaşacağına, yaşamının lüks, konforlu ve rahat hale geleceğine, keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine alamet eder.

Rüyada namaz vaktini kaçırmak gördüyseniz:

  • Yalnız başınıza çalışmanızda ya da ruhen veya fiziksel olarak stres oluşturan konularda rahatlamaya çalışmanızda fayda var.

Rüyada namaz vaktini kaçırdığını görmek şaşkın olacağına, sorunların eş, dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde rahata ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada cuma namazını kaçırdığını görmek verilen sözlerin tutulacağına ve rahat edileceğine, aile hayatının çok daha mutlu bir hal alacağına işarettir.

Rüyada namazı kaçırdığını görmek çok hayırlı işler için vermesi gereken kararı vermekte geç kalacağına, her zaman kötülük için çalışacağına işaret eder.

Rüyada sabah namazı kaçırmak yeni ve daha büyük hedeflere göz dikileceğine, yarınlarının dünlerini aratmayacağına işarettir.

Rüyada namaz kaçırmak hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına, kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada cuma namazını kaçırmak malından ve parasından olacağına, zor günler geçireceğine, iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine ve çok mutlu olacağına alamet etmektedir.

Rüyada sabah namazını kaçırmak tüm parasını kaybedeceğine, mali gücünü yitireceğine, geçim sıkıntısına katlanmak zorunda kalacağına, yapılan bir hatanın kendini bilmez bazı kişiler yüzünden kötü amaçlar için kullanılacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada vakit namazı kaçırmak çok huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, çalışmasından arta kalan zamanda, eğlenceli mekânlara gideceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gül

Sabah gördüm bu rüyayı
Parkta dönen bir salıncakta kardeşim ve bir kaç çocuk vardı. Öğle vakti Hava da çok güneşli. Birden caminin gittim caminin önünde mısır satan ve mısır alan kişileri gördüm cuma namazı kılacaktım ama abdestimin olmadığını düşünüp abdest haneye gittim orda tuvaletin içinde boş şeyler yaparak namazın vaktini kaçırdım.namazı kaldığımı hatırlamıyorum ama o parka tekrar gittim annem menemen yapmak için sarmısakları soyuyordu ve çok sarmısak olduğu için yardım etmemi istedi